Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE ROWERZYŚCI SĄ ZMORĄ KIEROWCÓW CZTERECH KÓŁEK PRZECIEŻ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że mogłem wziąć udział w święcie. Szkoda tylko że nie było bratniej duszy, która by także jechała na jednym kole. Może za rok - będzie "inaczej". Zapraszam na mój profil na Facebooku - Mono Swidnik. Może coś zmienimy w tej materii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pojechałeś tą trasą dłuższą?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofkos, choć nie do końca, podbiłem jeszcze kartę na jedynym punkcie na trasie i tak, suma sumarum, myślę że przekroczyłem ten niebotyczny dystans 50km. Najgorszy ten wiatr przeciwny i WEELKA PLAMA dla organizatorów, gdyż po wyjeździe z lasu, zbiegły się trasy 4 i 3. Nic tylko zabładziłem! Wracam się więc spowrotem do ostatniego oznaczenia: 4 a tam mijali mnie rowerzysci którzy już kolejny raz ją robili. Powiedzieli mi że dobrze jechałem tylko organizatorom zabrakło... tabliczki. I znów musiałem dymać tą piaszczystą ścieżką kolejne km.....(!) :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...