Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znałem go, ale może to i lepiej, że tu zakończył swój żywot, a nie potem wrając pijany samochodem i zabijając jeszcze kogoś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głupota, głupota, głupota. Jak długo jeszcze będziecie pokazywać, że jesteście frajerami i tak łatwo rezygnujecie ze swojego życia? Idź jeden z drugim napij się przed snem i leż spokojnie, a nie wielkich pływaków potem udają.
0
"W poniedziałek do poszukiwań włączyli się wkroczyli płetwonurkowie." za kazdym razem redaktor ma problemy z gramatyką, zalosny jest pan!
0
już raz się wypowiadałem na temat pijaństwa, co jest głównym powodem utonięć... Ostatnio byłem nad jeziorem Rogóźno, mężczyzna z dwójką dzieci i z żoną "wypoczywali" pełną gębą, a szczególnie głowa rodziny, pił piwo jedno za drugim, tak mniej więcej od godziny 11-tej do 17-tej, nie wiem ile wypił, nie liczyłem, ale długich przerw pomiędzy kolejnym nie miał. Oczywiście, jak być nad jeziorem i się nie wykąpać? Tak więc około godziny 16-tej ów głowa rodziny pomaszerowała chwiejnym krokiem, bez żadnego słowa od żony... Później oczywiście można pisać, że ja go znałem, on dobry chłopak był itd. Ludzie opanujcie się... Piłeś, nie jedź, nie pływaj. Barany niszczą swoje i innych życie. Nachla się idiota jeden z drugim, a później budzą się w nim talenty...
0
to nie nurkowie znależli zwłoki tylko strażacy z OSP Firlej znaleźli i wydobyli zwłoki,zanim nurki przybyli na miejsce...
0
Widziałam poszukiwania. Szukali go echo sondą i bez rezultatu. Gdyby odrazu wzieli nurków ten chłopak może by miał sznse na przeżycie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: