Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chętnie bym odkupił tel. za nieduże pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chetnie przejmę może jakiś kontakt podacie co i jak? żeby sie dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działka nie ma dojazdu więc jak będziecie do niej dojeżdżać,dochodzić?,jedynie helikopter pozostaje bo wątpię czy okoliczni właściciele gruntów pozwolą łazić po swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiesznie brzmi "oddam działkę w dobre rencę... hehe tak jakby opieki wymagala..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich dziadek obpytał tylko sąsiada nie ? Przecież ten ma do niej dojazd i zapewne przyjąłby ten kawałek, ale między sąsiadami jest zwykle jakaś historia i może ona nie pozwala na takie wydawałoby się oczywiste rozwiązanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Chętnie bym odkupił tel. za nieduże pieniądze
W komisach mają spory wybór telefonów (również za nieduże pieniądze) - polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie kupię,tylko za ile a czy jest w atrakcyjnym miejscu,chodzi mi o spokojne miejsce z dala od szosy czy autostrady ,musi byc z widokiem na las,łąki to dla mnie atrakcja szczególnie w maju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
śmiesznie brzmi "oddam działkę w dobre rencę... hehe tak jakby opieki wymagala..
to nie śmieszne,kawałek ziemi to rzecz świeta,ja mieszkam w bloku chętnie kupiłabym 10ar ziemi,lecz ze względów materialnych nie mogę,pozostaje tylko marzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme działkę i pana józefa do swojej rodziny tef,660320278.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIORE! gdzie sie podpisac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie szanowny ja biore nawet Coś tam zapłace nie chce za darmo - dogadamy sie. Zapraszam na kawe do mnie do tel 696 297 303 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że począwszy od autora artykułu wszyscy wymienieni w tym artykule cierpią na niedorozwój umysłowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel umrze, nie będzie spadkobierców, działkę przejmie gmina. Czym on się przejmuje? A jak mu zależy, żeby przejęła wcześniej, to niech przestanie płacić podatki. Wtedy mu zabierze komornik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta taka sensacja..... Ciekawe czy autor artykułu zadał sobie trud żeby poczytać przepisy ? Podejrzewam, że nie bo gdyby zgłębił temat toby nie dawał takiego newsa na pierwszą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemianin napisał:
Działka nie ma dojazdu więc jak będziecie do niej dojeżdżać,dochodzić?,jedynie helikopter pozostaje bo wątpię czy okoliczni właściciele gruntów pozwolą łazić po swoim.
jest cos takiego w polskim prawie cywilnym jak SŁUŻEBNOŚĆ DROGI KONIECZNEJ, więc sąsiedzi nie będą mieć nic do gadania, dojazd muszą umożliwić, każdy sąd tak orzeknie na 100%, więc nie ma się czym przejmować, o ile to prawda co pisze Ziemianin - że działka jakoby dojazdu nie ma. i tak to się Polacy na prawie nie znają, dlatego ciągle pod górkę mają. Ależ mi się zrymowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i masz racje panie, bierz pan jak daja, lepiej zeby poszla w czyjes rece niz w rece gminy czy innych sluzb, pewnie nie jeden tam mysli co tu i ja to zrobic zeby przejac te ziemie pewnie zaraz rodzina jakiegos urzedasa sie zjawi!!!! masz pan w artykule imie nazwisko to szukaj pan dziadka, a jak gazeta wywalila artykul to niech gazeta pomoze dziadkowi, niech powiadomi ze jest chetny na ziemie, dzialaj pan oby nie bylo za puzno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Panie szanowny ja biore nawet Coś tam zapłace nie chce za darmo - dogadamy sie. Zapraszam na kawe do mnie do tel 696 297 303 .
i masz racje panie, bierz pan jak daja, lepiej zeby poszla w czyjes rece niz w rece gminy czy innych sluzb, pewnie nie jeden tam mysli co tu i ja to zrobic zeby przejac te ziemie pewnie zaraz rodzina jakiegos urzedasa sie zjawi!!!! masz pan w artykule imie nazwisko to szukaj pan dziadka, a jak gazeta wywalila artykul to niech gazeta pomoze dziadkowi, niech powiadomi ze jest chetny na ziemie, dzialaj pan oby nie bylo za puzno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
jest cos takiego w polskim prawie cywilnym jak SŁUŻEBNOŚĆ DROGI KONIECZNEJ, więc sąsiedzi nie będą mieć nic do gadania, dojazd muszą umożliwić, każdy sąd tak orzeknie na 100%, więc nie ma się czym przejmować, o ile to prawda co pisze Ziemianin - że działka jakoby dojazdu nie ma. i tak to się Polacy na prawie nie znają, dlatego ciągle pod górkę mają. Ależ mi się zrymowało
Polacy na prawie się może i znają, tylko za nim nie nadążają. (Mnie też się zrymowało) Masz rację jest coś takiego jak ustanowienie drogi koniecznej ale, to nie jest takie proste. Pewnie sporo byś stracił czasu i zdrowia, że o pieniądzach nie wspomnę, a na koniec byś się posiwiał, przygarbił i pomarszczył a jakbyś już wszystko załatwił, usiadłbyś, odsapną, i popatrzył na "drogę" ale, nie tą, na inną - do "wiecznego spoczynku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpadl na to, ze mozna przekazac kosciolowi, pod warunkiem, ze doplaci jeszcze co laska, jakies 20 tysiecy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włącz se dziadek radio co ma ryja,a prawda płynąca z niego cię wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...