Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
polskie prawo chroni zwyrodnialców...poucinać łapy więcej ręki na nikogo nie podniosą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boję się ,mój kraj ,katolicki , członek unii europejskiej ,spadkobierca kultury środziemnomorskiej , lekceważy sobie moje zdrowie i życie ,chroni bandziorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekać i po wyjściu tego gnoja wymierzyć swoją sprawiedliwość obu jednocześnie bo sąd sondem a sprawiedliwość ma być po naszyj stronie i tu taką powinien wymierzyć ojciec skoro sąd zaniedbał się w obowiązkach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest śmieszne !!! 13 lat za zabójstwo? za złodziejstwo i za handel dragami tyle sie dostaje :/ pierdo.. rząd ! żeby to był jakiś chu... z rządu lub jego krewny to gościo dożywocie by dostał ale to chłopak z normalnej rodziny :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kicia napisał:
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład: Lech kiedyś powiedział: jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z działek napisał:
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład: Lech kiedyś powiedział: jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
Posłuchaj ,nie jestem miłośnikiem zadnej partii rządzącej naszą ojczyzna od przeszło 20 lat ale za obiecanki obywatela zwanego pospolicie rudy donek powinno go sie oblać wszystkimi ściekami tego kraju ,zreszta ten element współrządzący czyli jego kolesi zdzichów ,rychów też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnych krajach za zabójstwo I stopnia (w Polsce są jakieś inne określenia)z reguły jest kara śmierci.Wiem,że ten kraj jest w Unii i na rozsądek nie ma co liczyć.Ale gdy młode pokolenie dorośnie, wykona ten kolejny krok do przodu,wprowadzi racjonalne prawo a te kanalie z "czasu głupoty i tępoty" należycie osądzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...