Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annówka: Zginęli wracając z dyskoteki

Utworzony przez sgt, 18 października 2009 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Jedyna rada - zakazać organizowania wiejskich dyskotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Jedyna rada - zakazać organizowania wiejskich dyskotek.
CIEKAWE CO MAJA WIEJSKIE DYSKOTEKI DO WYPADKOW? DO OD TYCH CO SIADAJA ZA KOLKA ZALEZY CZY WSZYSCY DOJADA SZCZESLIWIE. WIEC NIE ROZUMIE TEJ ALUZJI. KAZDY MA SWOJ ROZUM. A JAK CHLOPAK CHCE POKAZAC SIE KOLEGOM LUB KOLEZANKOM TO NIECH TO ROBI W INNY SPOSOB, A NIE SZPANERSKA JAZDA............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSŁUCHAJCIE WSZYSCY ,NIKT DOKŁADNIE NIE WIE JAK TO BYŁO ALE USZANUJCIE TO ,ZE 2 OSOBY ZGINĘŁY A WY TAK SIĘ WYPOWIADACIE BEZCZELNIE!!!!!!!! współczuje rodzinom ich ,a najbardziej kierowcy tego pojazdu ,pomyślcie jak on się teraz czuje jak czyta to co wy piszecie, on i tak nigdy,ale to nigdy nie wydaruje sobie tego co się stało!!! bedzie do konca zycia sie winił za to !!!! był trzeżwy i nie ma go za co winić, a nie wierze ,ze nikt z was nie przekroczył nigdy 100 !!!!a jak sądzicie czy polonezem on mógł tak szybko jechać?? bo ja nie sądzę, !!! i wieże w to ,ze jechali zgodnie z zzasadami tylko popristu tak miało być i tak sie stało;( :(ale tak to na swiecie jest dlaczego??????? nikt tego nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSŁUCHAJCIE WSZYSCY ,NIKT DOKŁADNIE NIE WIE JAK TO BYŁO ALE USZANUJCIE TO ,ZE 2 OSOBY ZGINĘŁY A WY TAK SIĘ WYPOWIADACIE BEZCZELNIE!!!!!!!! współczuje rodzinom ich ,a najbardziej kierowcy tego pojazdu ,pomyślcie jak on się teraz czuje jak czyta to co wy piszecie, on i tak nigdy,ale to nigdy nie wydaruje sobie tego co się stało!!! bedzie do konca zycia sie winił za to !!!! był trzeżwy i nie ma go za co winić, a nie wierze ,ze nikt z was nie przekroczył nigdy 100 !!!!a jak sądzicie czy polonezem on mógł tak szybko jechać?? bo ja nie sądzę, !!! i wieże w to ,ze jechali zgodnie z zzasadami tylko popristu tak miało być i tak sie stało;( :(ale tak to na swiecie jest dlaczego??????? nikt tego nie wie.[*] SPOCZYWAJCIE W POKOJU;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixel napisał:
Spadaj, kolejny obrońco niewiniątek.[/quote] Sam spadaj, nie wiesz to nie gadaj i nie obrazaj innych! Nie masz prawa nikogo osadzac i oczerniac! [quote name='ktoś kto znał ich;(' post='182270' date='19.10.2009, 17:37:07']POSŁUCHAJCIE WSZYSCY ,NIKT DOKŁADNIE NIE WIE JAK TO BYŁO ALE USZANUJCIE TO ,ZE 2 OSOBY ZGINĘŁY A WY TAK SIĘ WYPOWIADACIE BEZCZELNIE!!!!!!!! współczuje rodzinom ich ,a najbardziej kierowcy tego pojazdu ,pomyślcie jak on się teraz czuje jak czyta to co wy piszecie, on i tak nigdy,ale to nigdy nie wydaruje sobie tego co się stało!!! bedzie do konca zycia sie winił za to !!!! był trzeżwy i nie ma go za co winić, a nie wierze ,ze nikt z was nie przekroczył nigdy 100 !!!!a jak sądzicie czy polonezem on mógł tak szybko jechać?? bo ja nie sądzę, !!! i wieże w to ,ze jechali zgodnie z zzasadami tylko popristu tak miało być i tak sie stało;( :(ale tak to na swiecie jest dlaczego??????? nikt tego nie wie.[*] SPOCZYWAJCIE W POKOJU;(
Popieram! Zastanowcie sie zanim cos napiszecie:/ Ja tez znalam jednego z nich[*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś kto znał ich;( napisał:
... współczuje rodzinom ich ,a najbardziej kierowcy tego pojazdu ,pomyślcie jak on się teraz czuje jak czyta to co wy piszecie, on i tak nigdy,ale to nigdy nie wydaruje sobie tego co się stało!!! bedzie do konca zycia sie winił za to !!!!
W du**e mam jak on się czuje. Zabił dwie osoby i powinien siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kumplem kierującego i Ty kolego " not " myślę że nigdy nie byłeś w takiej sytuacji i dlatego tak głupio piszesz. Uważam że nie powinien siedzieć, specjalnie tego nie zrobił ;/ Najprawdopodobniej to wina samochodu który nie był jego ;/ Dlatego nie wypowiadaj się tym bardziej jak ich nie znałeś a jak chcesz porozmawiać jeszcze o tym to pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek7202 napisał:
... Najprawdopodobniej to wina samochodu który nie był jego
Więc wsadzić do paki samochód. Proponuję co najmniej 10 lat bez wyroku . Co to za wsiowe buraki, co to nie szanują zdrowego rozsądku i ludzkiego życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wy jestescie chorzy!!!!!!! Co ma sie dyskoteka do wypadku?!?!?! Nie mieli przeciez wypadku na dyskotece tylko w drodze na nia badz z niej!! Szacunku troche!!!! P.S.Znam, to znaczy znalam tego chlopaka co zginal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "not" całkiem inaczej byś gadał gdyby nie było sie anonimowym na forum... Ty czlowieku zacznij sie leczyc...myślisz ze specjalnie ich zabił...? Gdyby chciał to zrobić specjalnie to nie przez wypadek i narażając swoje życie... tylko zapewne inaczej...człowieku Ty chyba nigdy nie siedziałes za kierownicą bo wiedział bys ze nie trzeba jechać z niewiadomo jak wielką prędkością zeby stracić panowanie za kierownićą...Zastanów sie co Ty w ogóle gadasz człowieku... żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Do "not" całkiem inaczej byś gadał gdyby nie było sie anonimowym na forum... Ty czlowieku zacznij sie leczyc...myślisz ze specjalnie ich zabił...?
A może, palancie, by się okazało, że ty byś cienko śpiewał w kontakcie ze mną. Nie pomyślałeś, że mogą być bardziej napakowany od ciebie? Nie, na pewno nie . Zacznij, buraku myśleć. W obliczu śmiercie nie znaczenia, czy sprawca zadał ją rozmyślnie, czy nieumyślnie. Nie przywróci to i tak życia ofiarom. Te oszołomy są jak Jeźdzcy Apokalipsy w tych swoich gruchotach. Taka głupota jest w rezultacie zwykłą zbrodnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
not napisał:
A może, palancie, by się okazało, że ty byś cienko śpiewał w kontakcie ze mną. Nie pomyślałeś, że mogą być bardziej napakowany od ciebie? Nie, na pewno nie . Zacznij, buraku myśleć. W obliczu śmiercie nie znaczenia, czy sprawca zadał ją rozmyślnie, czy nieumyślnie. Nie przywróci to i tak życia ofiarom. Te oszołomy są jak Jeźdzcy Apokalipsy w tych swoich gruchotach. Taka głupota jest w rezultacie zwykłą zbrodnią.
A wspólczucie sprawcy pokazuje jak głupie mamy społeczeństwo, które zamiast piętnować szczeniackie popisy za kierownicą przyzwala takim domorosłym kierowcom na szpanowanie w swoich gruchotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
not napisał:
Więc wsadzić do paki samochód. Proponuję co najmniej 10 lat bez wyroku . Co to za wsiowe buraki, co to nie szanują zdrowego rozsądku i ludzkiego życia
Nie rozumiesz ... chodzi o stan techniczny tego samochodu ;/ Uważasz że kierowca specjalnie uderzył w drzewo ? Brawo ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozumiesz ... chodzi o stan techniczny tego samochodu ;/ Uważasz że kierowca specjalnie uderzył w drzewo ? Brawo ;/
Winnym użytkowania samochodu w "złym stanie technicznym" jest kierowca!!!!. Rozumiesz to, wsiowy matolęciu? Dość pobłażania dla skończonych kretynów, którzy w swej nieograniczonej głupocie mordują "nieumyślnie" ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Not, brawo. Zgadzam się z Tobą w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
tak to jest jesli nie chodzi sie do szkoły a głupoty w głowie
durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomekLbn napisał:
ale z opisu tamtej osoby wynikało że złapał kapcia, a przynajmniej ja zrozumiałem że w tym Polonezie wystrzeliła opona. Zresztą nawet jak tamtemu wystrzeliła to wszystko jeszcze zależy od prędkości, wysokości zawieszenia samochodu(to wbrew pozorom ma duży wpływ), oraz elektroniki... co prawda w sieci nie moge znaleźć filmu z wystrzałem opony w osobówce ale może ten film z wystrzału opony w TIRze zobrazuje jako tako co może stać się z samochodem http://www.youtube.com/watch?v=bMnTSNTOPUo to samo ale w mniejszym stopniu dzieję się w osobówce... w tym wypadku doszedł brak doświadczenia kierowcy o co go nie można winić i tragedia gotowa....
Nie wrzucaj linków, które są źle podpisane. W tej ciężarówce nawalił układ kierowniczy. Taka ciężarówka nie śmiga 150- czy 200 km/h żeby kierowca nie miał czasu na reakcję, a gdyby to była opono na pewno zdążył by jeszcze odbić. Swoją drogą pewnie miał jeszcze włączony tempomat i nawet nóg nie musiał trzymać na pedałach. [*] -- dla ofiar, sam mam 22 lata i wiem, że człowiek jak jest młodym kierowcą, to jest większe prawdopodobieństwo, że może Nas coś zaskoczyć i nie będę się wymądrzał, że przejechałem ileś tam kilometrów. Bo ktoś może być naprawdę świetnym kierowcą wyskoczy mu na drogę sarna, dzik, łoś i będzie po krzyku. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Polska to ciężki kraj do poruszania się samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy cham ktory ich nie zna niech lepiej zamknie swoje glupier yje ja ich znam i wiem jak kazdy jezdzil i jezdzi a kierowca byl trzezwy i wiem ze jezdzil tak jak trzeba. opona pekla gdyz byla w zlym stanie i to niczyja wina tylko pech. a ktos kto napisal wyzej ze opona nie pekla tylko guma czyjemus ojcu chyba opisuje swoje dziecinstwo. skoro go kura tydzien w gumie po podworku ciagała to niech nie ocenia innych. wzyscy jestecie baranami bo gdybyscie sami to przezyli to byscie takich glupot nie pisali. postawcie sie teraz na miejscu kierowcy,co on musi przezywac a wy go gnoicie. huje z was nic wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kazdy cham ktory ich nie zna niech lepiej zamknie swoje glupier ryje opona pekla gdyz byla w zlym stanie i to niczyja wina tylko pech... ... wzyscy jestecie baranami... ...postawcie sie teraz na miejscu kierowcy,co on musi przezywac a wy go gnoicie. ... huje z was nic wiecej.
Widać ,żeś wsiowy ćwok i łapserdak. Nie potrafisz wyrazić swoich emocji w bardziej przyzwoitej formie? A zresztą, czy ty buraku wiesz, co to są emocje? Bo przecież nie te wulgaryzmy i plwociny, którymi bluzgasz na lewo i prawo. Powtarzam ci wolno, dużymi literami i powoli: W D***E MAM, CO PRZEŻYWA TWÓJ BOHATER. Wolę współczuć rodzinom osób, które zabił. Wolę postawić się w ich uczucia i emocje. Dopóki takie kundle jak ty będą kreować publiczny stosunek do tego typu sytuacji, dopóty będzie przyzwolenie na takie nieodpowiedzialne i zbrodnicze zachowania na drodze. Stop drogowym zabójcom i ich prymitywnym poplecznikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...