Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annówka: Zginęli wracając z dyskoteki

Utworzony przez sgt, 18 października 2009 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Moi drodzy, każdy na ten temat ma inne zdanie, nikt nie zna prawdy choć tak bardzo chcielibyśmy cofnąć czas Zamiast się kłócić, przekażcie wyrazy współczucia rodzinie i mi, dziewczynie chłopaka który zginął na miejscu Wyzywacie się za jakieś 'opona pękła czy strzeliła' a pomyślcie co czują Ci którzy Go znali Ci dla których był SKARBEM dla mnie był największym szczęściem jakie mnie w życie spotkało a teraz musze nauczyć się żyć sama i na dodatek te wasze wpisy że kogo to wina dłużej nie dam rady odkąd nie ma Cię patrze w niebo i zyczenie sle boże zabierz mnie, zabierz mnie !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona17 napisał:
Moi drodzy, każdy na ten temat ma inne zdanie, nikt nie zna prawdy choć tak bardzo chcielibyśmy cofnąć czas Zamiast się kłócić, przekażcie wyrazy współczucia rodzinie i mi, dziewczynie chłopaka który zginął na miejscu Wyzywacie się za jakieś 'opona pękła czy strzeliła' a pomyślcie co czują Ci którzy Go znali Ci dla których był SKARBEM dla mnie był największym szczęściem jakie mnie w życie spotkało a teraz musze nauczyć się żyć sama i na dodatek te wasze wpisy że kogo to wina dłużej nie dam rady odkąd nie ma Cię patrze w niebo i zyczenie sle boże zabierz mnie, zabierz mnie !!!!!!!!!!!!!
PYTANIE DO 17 LATKI..KTÓREGO Z NICH ZNAŁAŚ M. CZY K..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
PYTANIE DO 17 LATKI..KTÓREGO Z NICH ZNAŁAŚ M. CZY K..
NIKT TEGO TAK NIEPRZRŻYŁ[NIEPRZYWA] JAK DZIEWCZYNA,MAMA,TATA,BRACIA,SIOSTRY..JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI NA TYM FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukurs11 napisał:
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
jesteście w stanie wrócić,brata,dziecko rodzicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sukurs11 napisał:
Bezpłatne i niezobowiązujące porady praktyczne z zakresu przepisów prawa, uzyskania pomocy finansowej, możliwości samodzielnego dochodzenia odszkodowania, wyboru wiarygodnego pełnomocnika, itp., dla poszkodowanych i pokrzywdzonych oraz ich rodzin w wyniku wypadku: komunikacyjnego, w rolnictwie, potrącenia lub innych zdarzeń losowych. Nie bądź obojętny, poinformuj poszkodowanych o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy i porady. Dyżurny przedstawiciel udziela porad pod nr tel. 607-931 010 lub e-mail: sukurs11@wp.pl EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY POSZKODOWANYM
JESTEŚCIE W STANIE ZRÓCIĆ BRATA,SYNA RODZICOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
NIKT TEGO TAK NIEPRZRŻYŁ[NIEPRZYWA] JAK DZIEWCZYNA,MAMA,TATA,BRACIA,SIOSTRY..JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI NA TYM FORUM.
JESTEM BRATEM JEDNEGO Z NICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
JESTEM BRATEM JEDNEGO Z NICH.
Zamiast się tak użalać publicznie, może by tak na co dzień przestrzegać takich nierozważnych roztrzepańców, by nie robili głupstw, które potem napełniają rozpaczą ich rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA napisał:
JESTEM BRATEM JEDNEGO Z NICH.
Dlaczego więc nie nauczyłes brata odpowiedzialności za swoje czyny? Dlaczego wasi rodzice wam tego nie przekazali, że za wszystko w życiu ponosi się konsekwencje, im głupszą rzecz się zrobi tym są one bardziej przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
not napisał:
Widać ,żeś wsiowy ćwok i łapserdak. Nie potrafisz wyrazić swoich emocji w bardziej przyzwoitej formie? A zresztą, czy ty buraku wiesz, co to są emocje? Bo przecież nie te wulgaryzmy i plwociny, którymi bluzgasz na lewo i prawo. Powtarzam ci wolno, dużymi literami i powoli: W D***E MAM, CO PRZEŻYWA TWÓJ BOHATER. Wolę współczuć rodzinom osób, które zabił. Wolę postawić się w ich uczucia i emocje. Dopóki takie kundle jak ty będą kreować publiczny stosunek do tego typu sytuacji, dopóty będzie przyzwolenie na takie nieodpowiedzialne i zbrodnicze zachowania na drodze. Stop drogowym zabójcom i ich prymitywnym poplecznikom.
"Widać,żeś wsiowy ćwok i łapserdak."-A Ty kur wa co jesteś??!!Pierd***** mieszczuch,że możesz sobie pozwolić jechać po ludziach ze wsi??!!Człowiek który mieszka i wychowuje się na wsi,wcale nie znaczy,że jest gorszy.....No ale niestety nie każdy matoł pierdzący w stołek to rozumie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Widać,żeś wsiowy ćwok i łapserdak."-A Ty kur wa co jesteś??!!Pierd***** mieszczuch,że możesz sobie pozwolić jechać po ludziach ze wsi??!!Człowiek który mieszka i wychowuje się na wsi,wcale nie znaczy,że jest gorszy.....No ale niestety nie każdy matoł pierdzący w stołek to rozumie......
Mądre słowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ach ta dzisiejsza młodziez, ta to potrafi się bawić. Gratulacje, zwłaszcza dla rodziców,że poczęli deb***a.
jeszcze nie wiesz czy ty deb***a nie poczniesz więc nie osądzaj innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam jednego 19-nasto letniego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Znam jednego 19-nasto letniego chłopaka.
No i co z tego, kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego więc nie nauczyłes brata odpowiedzialności za swoje czyny? Dlaczego wasi rodzice wam tego nie przekazali, że za wszystko w życiu ponosi się konsekwencje, im głupszą rzecz się zrobi tym są one bardziej przykre.
Ty gościu naucz sie odpowiedzialności, a jak dorośniesz i śie nauczysz odpowiedzialności to porozmawiamy czego cie nauczyli rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jet napisał:
No i co z tego, kogo to obchodzi?
ja znałem 25 latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego więc nie nauczyłes brata odpowiedzialności za swoje czyny? Dlaczego wasi rodzice wam tego nie przekazali, że za wszystko w życiu ponosi się konsekwencje, im głupszą rzecz się zrobi tym są one bardziej przykre.
za pasażerów zawsze jest odpowiedzialny kierowca,powinien zainterosować sie kierownicą a nie kolegami i gazem ile ten sprzęt wyciągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomekLbn napisał:
przeczytaj zaktualizowany artykuł;p jasno z niego wynika że kierowca był trzeźwy a prawdopodobną przyczyną wypadku była pęknięta opona... ciekawe ilu z was by utrzymało samochód na drodze przy nawet tej 90tce przepisowej gdyby pękła opona?? Jeżeli ta wersja się potwierdzi ja nie będę tu widział winy kierowcy...
ty dupku jak możesz wypowiadać sie za kogoś skoro niewiesz ile jechał ten kierowca,zapytaj sie go ile cisną.koleś przy 90 km na godzine takiej tragedi by niebylo. bajki dla dzieći to na innym forum opowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
Jedyna rada - zakazać organizowania wiejskich dyskotek.
zakazać to tobie mogą rodzice, wychodzic z domu i powinieneś ich posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam czytam i nie wierze KTO DAL WAM PRAWO OSADZAC TYCH MLODYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY WY JESTESCIE BEZ SKAZY ,CZY WY NABYLISCIE WRZYSTKIE MADROSCI TEGO SWIATA ZE OSADZILISCIE ICH. NIE!!!!!!!!!!!MLODOSC MA SWOJE PRAWA I NIMI SIE ZADZI COFNIJCIE SIE W STECZ I POMYSLCIE TACY SWIECI BYLISCIE CZY OCZY GLUPOTA WAM ZAROSLY. SZUKANIE WINNYCH NIC TERAZ NIEDA BO TAK WIDOCZNIE MIALO BYC. JEST SETKI PYTAN BEZ ODPOWIEDZI ,,CO A GDYBY? ALE NIKOGO TO DONIKAD NIE DOPROWADZI.prawdy nigdy nie poznacie. NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU!!! A my modlmy sie za tych co zgineli i za tych co przezyli aby naczyli sie zyc z takim ciezarem. uwazam ze to forum powinno byc zamkniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ka napisał:
uwazam ze to forum powinno byc zamkniete
Forum to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć, poradzić, wyżalić lub wyrazić swoje zdanie na dowolny temat, przestrzegając przy tym kilku zasad zapisanych w regulaminie. teraz to Ty łamiesz zasady bo osądzać mozna ale bez prywatnych wycieczek i wyzwisk wiesz co to forum juz i czy powinno byc zamkniete????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...