Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biadaczka: Kierowca przejechał rowerzystę. Obaj byli pijani

Utworzony przez Zgret 2000+, 29 lipca 2010 r. o 16:18 Powrót do artykułu
no to moze tamta osoba miala jakies wydarzenie z LLB i dlatego tak napisala ja tam nie mam nic do zadnych blach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
no faktycznie zlosliwie odbilam ta pileczke i dolalam oliwy do ognia ale sa pewne blachy, ktore sie zapamietuje po pewnych wydarzeniach, a potem juz dystans do nich... kazdy tak ma ps. a do LLB mam sentyment o!
to ty z tamtych stron?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie z tamtych, ale mam w tamtych stronach wielu znajomych i nie uwazam zeby zle jezdzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
nie nie z tamtych, ale mam w tamtych stronach wielu znajomych i nie uwazam zeby zle jezdzili
ja jak wczesniej napisalem nie mam uprzeden do blach ale do niektorych kierowcow mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy? ze na drodze zagladasz ludziom do samochodow, czy akurat ten niechciany jedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
co to znaczy? ze na drodze zagladasz ludziom do samochodow, czy akurat ten niechciany jedzie?
nie ale z daleka widac jak ktos sie zachowuje na drodze i jak prowadzi samochod albo jak rusza ze skrzyzowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj to na takich kazdy zwraca uwage bo sami sie w oczy rzucaja, ale sa przypadki ze ci ktos zajedzie, wjedzie i nawet nie wiesz kiedy to sie stalo, to moment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
oj to na takich kazdy zwraca uwage bo sami sie w oczy rzucaja, ale sa przypadki ze ci ktos zajedzie, wjedzie i nawet nie wiesz kiedy to sie stalo, to moment.
wariatow nie brakuje na drodze niestety spadam narka P.S. i widze ze chyba juz ci przeszlo chociaz nie wiem co powiedzialem wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no trzym sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowiem sie o co wtedy chodzilo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mowisz ze nie masz uprzedzen do rejestracji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
to mowisz ze nie masz uprzedzen do rejestracji...
nie:) a powinienem miec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty masz upr5zedzenia do rejestracji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie zadnych gdyby bylo wiecej osob a nie tylko my to z pewnoscia temat zahaczylby zaraz po rejestracjach o marki wozow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie tak by bylo albo bedzie jak wiecej osob tutaj zajrzy ja nie mam uprzedzen ani do talic ani marek samochodow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to mi tez to obojetne, za duzo tych ofiar i wypadkow na DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
w sumie to mi tez to obojetne, za duzo tych ofiar i wypadkow na DW
np wypadek autokaru z dziecmi niedawno dodane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu za duzo nieodpowiedzialnych i pijanych za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio to w ogole jak kronika wypadkow wyglada. tragedia... :/ eh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic na to nie poradzisz... trzeba sie po prostu jakos odstresowywac i nie myslec o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...