Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedronka szuka pracowników

Utworzony przez Wacek z Tatar, 4 kwietnia 2013 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Całagotowa i przeszkolona Załoga "rozwalonego" lubelskiego Tradisu powinna zasilić Centrum Dystrybucyjne Biedronki w Lubartowie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziecka marzyłem o pracy w biedronce za 2 zł na godzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten urząd pracy w Lubartowie? Zlikwidować, a w to miejsce postawić tablicę ogłoszeniową, gdzie pracodawcy mogliby przypinać swoje ogłoszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.99 na godz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej niewolnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim swiecie wy zyjecie,PRACA podawana jest wam na TACY a wy jeszcze marudzicie.U mnie pod blokiem w spozywczym znowu zmienila sie nazwa sklepiku nie mówiac o co chwilowej wymianie pracownic,jak myslicie dlaczego? ......... UCIEKAJA? lepiej placą niz w BIEDRONCE i uciekają? nie wydaje mi sie. Widząc o której piszecie te komentaze albo czekacie kiedy praca do was sama przyjdzie ,marudzac przy tym ze to ze tamto albo jestescie smierdzacymi leniami. MOJA ZNAJOMA PRACUJE W BIEDRONCE W PULAWACH dostala ubranie(nie kazdy pracodawca daje ubranie dobrze o tym wiecie) jest socjalne ,są paczki na święta wyprawki dla pierwszoklasistów i WYPŁATA JEST NA CZAS I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE TAK? Mówicie ze pieniadze uciekają poza granice a kto to sprzedał ?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz PUŁAWY napisał:
W jakim swiecie wy zyjecie,PRACA podawana jest wam na TACY a wy jeszcze marudzicie.U mnie pod blokiem w spozywczym znowu zmienila sie nazwa sklepiku nie mówiac o co chwilowej wymianie pracownic,jak myslicie dlaczego? ......... UCIEKAJA? lepiej placą niz w BIEDRONCE i uciekają? nie wydaje mi sie. Widząc o której piszecie te komentaze albo czekacie kiedy praca do was sama przyjdzie ,marudzac przy tym ze to ze tamto albo jestescie smierdzacymi leniami. MOJA ZNAJOMA PRACUJE W BIEDRONCE W PULAWACH dostala ubranie(nie kazdy pracodawca daje ubranie dobrze o tym wiecie) jest socjalne ,są paczki na święta wyprawki dla pierwszoklasistów i WYPŁATA JEST NA CZAS I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE TAK? Mówicie ze pieniadze uciekają poza granice a kto to sprzedał ?.....
Dlatego tussk musi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz PUŁAWY napisał:
W jakim swiecie wy zyjecie,PRACA podawana jest wam na TACY a wy jeszcze marudzicie.U mnie pod blokiem w spozywczym znowu zmienila sie nazwa sklepiku nie mówiac o co chwilowej wymianie pracownic,jak myslicie dlaczego? ......... UCIEKAJA? lepiej placą niz w BIEDRONCE i uciekają? nie wydaje mi sie. Widząc o której piszecie te komentaze albo czekacie kiedy praca do was sama przyjdzie ,marudzac przy tym ze to ze tamto albo jestescie smierdzacymi leniami. MOJA ZNAJOMA PRACUJE W BIEDRONCE W PULAWACH dostala ubranie(nie kazdy pracodawca daje ubranie dobrze o tym wiecie) jest socjalne ,są paczki na święta wyprawki dla pierwszoklasistów i WYPŁATA JEST NA CZAS I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE TAK? Mówicie ze pieniadze uciekają poza granice a kto to sprzedał ?..... [/quote] [quote name='Grzegorz PUŁAWY' timestamp='1365492115' post='756542'] W jakim swiecie wy zyjecie,PRACA podawana jest wam na TACY a wy jeszcze marudzicie.U mnie pod blokiem w spozywczym znowu zmienila sie nazwa sklepiku nie mówiac o co chwilowej wymianie pracownic,jak myslicie dlaczego? ......... UCIEKAJA? lepiej placą niz w BIEDRONCE i uciekają? nie wydaje mi sie. Widząc o której piszecie te komentaze albo czekacie kiedy praca do was sama przyjdzie ,marudzac przy tym ze to ze tamto albo jestescie smierdzacymi leniami. MOJA ZNAJOMA PRACUJE W BIEDRONCE W PULAWACH dostala ubranie(nie kazdy pracodawca daje ubranie dobrze o tym wiecie) jest socjalne ,są paczki na święta wyprawki dla pierwszoklasistów i WYPŁATA JEST NA CZAS I TO JEST CHYBA NAJWAŻNIEJSZE TAK? Mówicie ze pieniadze uciekają poza granice a kto to sprzedał ?.....
Masz rację Panie Szanowny! Ludziom coraz mniej chce się pracować -a coraz więcej brać pieniędzy. Dlatego uważam, że Opieka Społeczna powinna być zlikwidowana! -bo to właśnie ona rozleniwiła i tak już leniwych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Masz rację Panie Szanowny! Ludziom coraz mniej chce się pracować -a coraz więcej brać pieniędzy. Dlatego uważam, że Opieka Społeczna powinna być zlikwidowana! -bo to właśnie ona rozleniwiła i tak już leniwych ludzi!
Nie prościej BUCU strzelać do bezdomnych i bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...