Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biesiada z Bad Boys Blue w Lubartowie

Utworzony przez duckiendorf, 13 czerwca 2010 o 17:21 Powrót do artykułu
BAD BOYS BLUE MA BYĆ AHA TO JUŻ WIEM.JA CAŁY CZAS BYŁEM PRZEKONANY ŻE BĘDZIE JEAN MICHAEL JARRE.A TO DLATEGO ŻE WCZORAJ I DZISIAJ PAN OD NAGŁOŚNIENIA STROIŁ TĄ APARATURĘ GODZINAMI Z UPOREM MANIAKA POWTARZAJĄC "JEDEN JEDEN JEDEN RAZ RAZ JEDEN RAZ" PODCZAS WYSTĘPÓW TEŻ BYŁO NIE CIEKAWIE Z NAGŁOŚNIENIEM.POZDRO DLA COPERFIELDA KONSOLI !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe z jakim budżetem wystartowali, bo jest dwóch organizatorów: MDK i sąsiedzi. Ci drudzy dostali 25 kawałków,taką kwotę podaje na MM z ksywą "marchew"dziennikarka Wspólnoty, zresztą całkiem niezależnej prasy sądząc po pyskówce z niejakim Gregorem. Główny organizator MDK nie mógł dostać mniej na organizację. Łącznie mogli mieć ponad 50 kawałków. Czy za takie pieniądze można zrobić dobrą imprezę? Na pewno lepszą!
0
Stalam pod sama scena i bylo tak sobie. Ale slyszalam od znajomych ze z tylu " nic nie słychac". Zreszta widzialam miny zespolu jak zaczeli spiewac, i ciagle gesty w strone dzwiekowcow ze jest zle...... Niestey jak widzialam proby dogadania sie po angielsku z jedny z czlonkow zespolu skonczyly sie fiaskiem:(
0
super zabawa tyle atrakcji to nawet na dni lubartowa nie było tylko plac trochę za mały ale i tak supre
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: