Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski 2018 w Lubartowie. Mieszkańcy zgłosili 12 pomysłów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2017 r. o 19:42 Powrót do artykułu
czy pani ta no jak one tam taka czarna z kręconymi włosami,nooo co coś tam ostatnio chciała zaistnieć jak ona tam się nazywała takie krótkie nazwisko typowo polskie nooo pani Wąs czy juz zgłosila swoje projekty???hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludzie dają się wkręcać.Po to są wybrani radni by dbali o swój teren,a nie tylko zaliczyć posiedzenie i pobrać dietę.Tomasiak ten od przekrętów/wyrzucony na kopach z LPR/ma bezpiecznik,że go ze SM nie wyrzucą.Ale jak dobrze sprawdzą,to może CBA go stamtąd wyprowadzi? Zwalanie na poprzednika już się skończyło,wyciął zieleń na całym osiedlu ,nie zwraca ludziom pieniędzy za wymianę otworów mimo iż zbiera haracz na remonty. Zaczynają się smrody za tym kurduplem ciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale  ludzie dają się wkręcać.Po to są wybrani radni by dbali o swój teren,a nie tylko zaliczyć posiedzenie i pobrać dietę.Tomasiak ten od przekrętów/wyrzucony na kopach z LPR/ma bezpiecznik,że go ze SM nie wyrzucą.Ale jak dobrze sprawdzą,to może CBA go stamtąd wyprowadzi? Zwalanie na poprzednika już się skończyło,wyciął zieleń na całym osiedlu ,nie zwraca ludziom pieniędzy za wymianę otworów mimo iż zbiera haracz na remonty. Zaczynają się smrody za tym kurduplem ciągnąć.
wymienił na nową, a jak tak hcesz dużo zieleni to sobie kup kawałek lasu i tam mieszkaj, bo ja np. mając mieszkanie na parterze i drzwo rosnące przy moim balkonem było dla mnie uciążliwe, bo musiałem wczesniej palić światło, a Ty mi nie oddajesz pieniędzy za dodatkowe zużycie prądu. Tobie moze i nie przeszkadza, ale to jest zbiorowsiko ludzi i nie tylko TYYYYYYY tam mieszkasz. Nie jest prawdą, że nie zwraca pieniędzy, bo moja koleżanka własnie odbiera pieniądze nie płacac czynszu. Czyżbyś szykował sie na Jego stołek, a może Ciebie wczesniej wygryzł, że tak nawalasz na niego nie mając pokrycia w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoldzielca napisał:
undefined napisał:
Ale  ludzie dają się wkręcać.Po to są wybrani radni by dbali o swój teren,a nie tylko zaliczyć posiedzenie i pobrać dietę.Tomasiak ten od przekrętów/wyrzucony na kopach z LPR/ma bezpiecznik,że go ze SM nie wyrzucą.Ale jak dobrze sprawdzą,to może CBA go stamtąd wyprowadzi? Zwalanie na poprzednika już się skończyło,wyciął zieleń na całym osiedlu ,nie zwraca ludziom pieniędzy za wymianę otworów mimo iż zbiera haracz na remonty. Zaczynają się smrody za tym kurduplem ciągnąć.
wymienił na nową, a jak tak hcesz dużo zieleni to sobie kup kawałek lasu i tam mieszkaj, bo ja np. mając mieszkanie na parterze i drzwo rosnące przy moim balkonem było dla mnie uciążliwe, bo musiałem wczesniej palić światło, a Ty mi nie oddajesz pieniędzy za dodatkowe zużycie prądu. Tobie moze i nie przeszkadza, ale to jest zbiorowsiko ludzi i nie tylko TYYYYYYY tam mieszkasz. Nie jest prawdą, że nie zwraca pieniędzy, bo moja koleżanka własnie odbiera pieniądze nie płacac czynszu. Czyżbyś szykował sie na Jego stołek, a może Ciebie wczesniej wygryzł, że tak nawalasz na niego nie mając pokrycia w rzeczywistości.
 Jacek to ty pisałeś? bo brzmi jak Ty bys pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni dowiedział się czy radni bezradni złożyli swoje pomysły żeby zrobić koło siebie szum? Zapytaliście może ilu radnych organizuje kampanię wyborczą za nasze pieniądze robiąc kpiny z obywateli? Którzy wydrukują na ulotkach laurki dla samych siebie, wie ktoś czy dowiemy się przed samymi wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...