Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lubartowa: Nie wynoście się ze swoich lokali

Utworzony przez yo, 22 kwietnia 2009 r. o 20:22 Powrót do artykułu
wyprowadzimy się jak pani syndyk weźnie nas pod swój dach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Burmistrz widocznie chce ładnie wyglądać przed sesją podsumowującą więc interesuje się mieszkańcami na pokaz!!!!!ładnie się uśmiecha i tyle! Pani syndyk ma do zarobienia dużą kasę przed długim weekendem, Media nakręcają całą sprawę a lokatorzy nic nie zyskują!!!!!!Co dalej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz, dobrze się bawił na dzisiejszym zebraniu,podczas którego humor go nie opuszczał,gdy nam zbierało się na płacz.Zupełnie nie rozumiem, kto go wybrał na drugą kadencję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. Czy Pan strażak Maluga na dzisiejszym zebraniu nie był po pływem alkoholu? Przecież on ledwo chodził, i to ma być przedstawiciel straży? 2. Czy Pan burmistrz nie był bardziej zainteresowany swoimi jutrzejszymi imieninami niż sprawami mieszkańców? Urządził sobie ze spotkania kabaret. 3. Czy Pani syndyk ma szczere intencje wobec swoich lokatorów? Czy to tylko przykrywka? 4. Kto najwięcej zyska na eksmisji mieszkańców bloku przy ulicy Lubelskiej 104?:- Nadzór Budowlany - Straż Pożarna - Burmistrz Lubartowa - Pani Syndyk? 5. A czy nikt w tym całym bałaganie nie zapomniał o mieszkańcach tego budynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie Państwo. Nadzór budowlany ocenił, że budynek nie jest bezpieczny. To chyba nie Syndyk dawał mieszkania tylko miasto Lubartów. Jeśli macie się wyprowadzić z tych mieszkań a nie macie zabezpieczonych innych to naprawdę trudna sytuacja. Jednak pomyślcie ile osób zginęło w podobnym budynku. Tu chodzi o Wasze bezpieczeństwo i burmistrz robi sobie kampanię wyborczą Waszym kosztem. Tak jak ktoś to ocenił: burmistrz był w dobrym humorze a innym zbierało się na płacz. Nie broniąc syndyka stwierdzam, że to burmistrz powinien zabezpieczyć dla Was mieszkania zastępcze a ponieważ nie jest w stanie tego zrobić apeluje abyście w pozostali w zagrożeniu i odbija piłeczkę do syndyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz już się umizguje do potencjalnych wyborców za póltora roku. Mieszkań, to oczywiście nie da. Za to roześle zdesperowanym ludziom miłe reklamowe uśmiechy na lewo i prawo. Tak samo jak pewna radna miejska, taka fajna blondyna, która już robi kampanię wyborczą na tragedii zabitego młodego człowieka. Każdy powód jest dobry aby zebrać trochę głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu burmistrzowi to najlepiej wychodzi pokazywanie paluszkiem kto jest zły, kto niedobry a kto drań. Sam oczywiście pomógłby, ale nie może, choć bardzo chce i prosi nas byśmy bardzo mu współczuli, jak on chce nam pomóc, ale nie może, bo mu przeszkadzają źli ludzie, którzy ciągle coś od niego nie wiedzieć czemu chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pre napisał:
Posłuchajcie Państwo. Nadzór budowlany ocenił, że budynek nie jest bezpieczny. To chyba nie Syndyk dawał mieszkania tylko miasto Lubartów. Jeśli macie się wyprowadzić z tych mieszkań a nie macie zabezpieczonych innych to naprawdę trudna sytuacja. Jednak pomyślcie ile osób zginęło w podobnym budynku. Tu chodzi o Wasze bezpieczeństwo i burmistrz robi sobie kampanię wyborczą Waszym kosztem. Tak jak ktoś to ocenił: burmistrz był w dobrym humorze a innym zbierało się na płacz. Nie broniąc syndyka stwierdzam, że to burmistrz powinien zabezpieczyć dla Was mieszkania zastępcze a ponieważ nie jest w stanie tego zrobić apeluje abyście w pozostali w zagrożeniu i odbija piłeczkę do syndyka.
Tak się składa, ze nie są to mieszkania socjalne. Są to mieszkania wynajmowane lokatorom przez syndyka Ferno. Lokatorzy płacą chyba najwyższe czynsze w Lubartowie (nawet do 700 zł/mies.) . Ludzie, którzy w urządzenie, wyposażenie, dostosowanie tych mieszkań włożyli niemałe pieniądze i mnóstwo pracy nagle są zmuszani do wyprowadzenia się. A w małym mieście, jakim jest Lubartów nie ma fizycznej możliwości wynajęcia w krótkim czasie mieszkań dla kilkudziesięciu rodzin. Burmistrz również nie dysponuje wolnym blokiem dla tylu osób. Jak widać, problem jest bardziej złożony, niż wiele osób sądzi. Smaczku dodaje fakt, że przez wiele lat w tych pomieszczeniach mieścił się hotel (taki normalny, nie robotniczy), a potem pokoje wynajęto lokatorom. I mieszkają oni tam już od kilkunastu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1. Czy Pan strażak na dzisiejszym zebraniu nie był po pływem alkoholu? Przecież on ledwo chodził, i to ma być przedstawiciel straży? 2. Czy Pan burmistrz nie był bardziej zainteresowany swoimi jutrzejszymi imieninami niż sprawami mieszkańców? Urządził sobie ze spotkania kabaret. 3. Czy Pani syndyk ma szczere intencje wobec swoich lokatorów? Czy to tylko przykrywka? 4. Kto najwięcej zyska na eksmisji mieszkańców bloku przy ulicy Lubelskiej 104?:- Nadzór Budowlany - Straż Pożarna - Burmistrz Lubartowa - Pani Syndyk? 5. A czy nikt w tym całym bałaganie nie zapomniał o mieszkańcach tego budynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego co tak ładnie wylicza 1. Kto jest właścicielem budynku? 2. Jakby nie ten podły burmistrz i te deb...ilne media to byście już w piątek albo po niedzieli przed blokiem z gratami stali zrobiło się o was głośno to coś na tym ugraliście. 3. Na co wy liczycie wynajmujecie prywatne lokale jeśli nie teraz to za miesiąc pół roku, rok syndyk może zakończyć z wami umowy z jakimś okresem wypowiedzenia i co..... do burmistrza po mieszkanie a w kolejkę . Ja też chce w czym jestem od was gorszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pseudo troskliwych lokalnych politykierów jak wam nie wstyd .....? Przyjdę chyba w końcu na tę deb.. imprezę zwaną sesją choć ludzi emóie, zen ei warto i posłucham kto co mówi, myśle, ze łatwo rozpoznam kto pisał na tym, forum. Może i ktoś z mieszkańców skomentował ten artykuł ale wydaje mi się, że oni mają inne problemy na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że lokalne polytyki albo potencjalne kandydaty na radnych i burmiszczów już komentujom ale wiocha bez nazwisk ale widać słome jak wam z butów wystaje. Co żal coś wam ściska nie udało się zbić na unitrowcach biznesu i kicha ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do |Gościa' A co niby ma zyskać burmistrz na tej sprawie? A generalnie to tradycyjna Polska roszczeniówka! Mieszkają w prywatnym lokalu (niestety tak to wyglada) właściciel z takkich czy innych powodów ich wywala a oni niech burmistrz nam da.. To k-wa ja też chce niech mi burmistrz da też mieszkam w prywatnym lokalu dlaczego mam być gorszy za 5 minut mogę mieć kwit od właściciela, że mnie wywala. Niech mi burmistrz mieszkanie da. Dlaczego wam a nie mi?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez przez 5 lat mieszkałam w tym hotelu, poszłam z tamtąd 8 lat temu. Faktycznie kasy w te mieszkania terzeba było włożyć, bo przerobić hydraulikę, ocieplić bo inaczej nie dało się mieszkać. Juz wtedy za mieszkanie 2 pokojowe płaciłam 500 zł czynszu. Mieszkałam na 4 pietrze i wiem ile pieniędzy trzeba było zainwestować żeby to nadawało się do jakiegokolwiek zamieszkania. Ludzie nie poddawajcie się, niech teraz zapewnią Wam mieszkania, albo pozwracają zainwestowane pieniądze. Jestem z Wami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błądzący napisał:
Do |Gościa' A co niby ma zyskać burmistrz na tej sprawie? A generalnie to tradycyjna Polska roszczeniówka! Mieszkają w prywatnym lokalu (niestety tak to wyglada) właściciel z takkich czy innych powodów ich wywala a oni niech burmistrz nam da.. To k-wa ja też chce niech mi burmistrz da też mieszkam w prywatnym lokalu dlaczego mam być gorszy za 5 minut mogę mieć kwit od właściciela, że mnie wywala. Niech mi burmistrz mieszkanie da. Dlaczego wam a nie mi?!!!
Co z ciebie za gbu......Chcesz mieszkanie od burmistrza ,interesantów przyjmuje we wtorki.Zapierrrr.....życzę POWODZENIA.Nikt tu nie mieszka za darmo,płacimy za mieszkania regularnie i wbij sobie do tego pustego łbaaaaaaaaaaa....,że gdyby była taka możliwość to już by tu nas nie było.TO nie jest dwie rodziny że znajdą inne mieszkanie.ale co ty możesz o tym wiedzieć.Gdy dostaniesz wypowiedzenie od właściciela na wyprowadzkę dostaniesz miesiąc, nie, no nie chce mi się nawet uświadamiać takiego ciem........ale pamiętaj niedługo wtorek....BURMISTRZ CZEKAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błądzący napisał:
Do |Gościa' A co niby ma zyskać burmistrz na tej sprawie? A generalnie to tradycyjna Polska roszczeniówka! Mieszkają w prywatnym lokalu (niestety tak to wyglada) właściciel z takkich czy innych powodów ich wywala a oni niech burmistrz nam da.. To k-wa ja też chce niech mi burmistrz da też mieszkam w prywatnym lokalu dlaczego mam być gorszy za 5 minut mogę mieć kwit od właściciela, że mnie wywala. Niech mi burmistrz mieszkanie da. Dlaczego wam a nie mi?!!!
Popieram Cię gościu,dlaczego burmistrz ma im dać mieszkanie,za co?Czasy komunistyczne dawno się skończyły i każdy powinien zadbać sam o swoje sprawy a szczególnie zapewnić sobie dach nad głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest polska rzeczywistosc. Gdzie byl nadzor budowlany,straz pozarna i inne sluzby gdy przeksztalcano hotelowiec . Mieszkancy placac za lokale,dostosowujac ponosza koszty ktore wiaza obie strony. Zostali oszukani wiec moim zdaniem powinni wystapic z pozwem zbiorowym przeciwko wlascicielowi za narazenie swiadome na niebezpieczenstwo . Akcyjnosc po spaleniu jednego hotelowca jest represja w stosunku do ludzi. Czyzby sluzbu ryszylo sumienie i brak dzialan przy przeksztalceniu chca swoja nadgorliwoscia udowodnic ,ze cos robia. A wypadalo przed zasiedleniem ludzi wydac negatywna decyzje i wskazac co trzeba zrobic by budynek spelnial warunki do zasiedlenia. I jeszcze jedno trzeba poczekac na ekspertyzy odnosnie przyczyn pozaru w Kamieniy Pomorskim. Bydynki tak latwo sie nie pala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytający napisał:
Do tego co tak ładnie wylicza 1. Kto jest właścicielem budynku? 2. Jakby nie ten podły burmistrz i te deb...ilne media to byście już w piątek albo po niedzieli przed blokiem z gratami stali zrobiło się o was głośno to coś na tym ugraliście. 3. Na co wy liczycie wynajmujecie prywatne lokale jeśli nie teraz to za miesiąc pół roku, rok syndyk może zakończyć z wami umowy z jakimś okresem wypowiedzenia i co..... do burmistrza po mieszkanie a w kolejkę . Ja też chce w czym jestem od was gorszy?
CO TY ku*** MOZESZ WIEDZIEC? BYLES NA SPOTKANIU? BURMISTRZ ZROBIL SOBIE TYLKO DOBRE PRZEDSTAWIENIE KOSZTEM MIESZKANCOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Taka jest polska rzeczywistosc. Gdzie byl nadzor budowlany,straz pozarna i inne sluzby gdy przeksztalcano hotelowiec . Mieszkancy placac za lokale,dostosowujac ponosza koszty ktore wiaza obie strony. Zostali oszukani wiec moim zdaniem powinni wystapic z pozwem zbiorowym przeciwko wlascicielowi za narazenie swiadome na niebezpieczenstwo . Akcyjnosc po spaleniu jednego hotelowca jest represja w stosunku do ludzi. Czyzby sluzbu ryszylo sumienie i brak dzialan przy przeksztalceniu chca swoja nadgorliwoscia udowodnic ,ze cos robia. A wypadalo przed zasiedleniem ludzi wydac negatywna decyzje i wskazac co trzeba zrobic by budynek spelnial warunki do zasiedlenia. I jeszcze jedno trzeba poczekac na ekspertyzy odnosnie przyczyn pozaru w Kamieniy Pomorskim. Bydynki tak latwo sie nie pala.
Właśnie chodzi o to że zmiana sposobu użytkowania odbyła się SAMOWOLNIE i żaden organ o tym nie wiedział. Czy budynki tak łatwo się nie pala to bym polemizował a zwłaszcza o takiej konstrukcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytający napisał:
Do tego co tak ładnie wylicza 1. Kto jest właścicielem budynku? 2. Jakby nie ten podły burmistrz i te deb...ilne media to byście już w piątek albo po niedzieli przed blokiem z gratami stali zrobiło się o was głośno to coś na tym ugraliście. 3. Na co wy liczycie wynajmujecie prywatne lokale jeśli nie teraz to za miesiąc pół roku, rok syndyk może zakończyć z wami umowy z jakimś okresem wypowiedzenia i co..... do burmistrza po mieszkanie a w kolejkę . Ja też chce w czym jestem od was gorszy?
Nie jesteś w temacie, więc nie wypowiadaj się,trochę cię uświadomię,nigdzie byśmy nie stali i nic nie ugraliśmy.Nie wiesz nawet jak brzmi umowa najmu,to po ca ten bezsensowny wpis.Burmistrz już na ciebie czeka z otwartymi ramionami, więc nie karz mu czekać dłużej, jest niecierpliwy, heeeeheeeehee. tyle temat wałkowany a ty dalej nic nie kumasz,myślenie widać co niektórych boli, a i inteligencją nie grzeszą. haaahaaahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...