Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz to niech mnie pan burmistrz pocałuje w... Do tej pory przepisy nie pozwalały mu włączyć latarni, a teraz nagle mu pozwalają? Widać pan burmistrz robi w gacie przed referendum i interpretuje prawo tak, jak mu wygodnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Decyzję burmistrza uważam za mądrą i odpowiedzialną. Przyszło mu "współpracować" z małostkowym "prezesem watażką", który unika wypełnienia swoich obowiązków, a ta jednostronna decyzja choć tylko częściowo spełnia oczekiwania mieszkańców, jest krokiem naprzód. Wszyscy w Lubartowie już wiedzą, oprócz jednej lubartowianki, że to prezes powinien płacić za oświetlenie. Chętnie bym się też dowiedział ilu lubartowian złożyło odwołania na decyzje prokuratury w sprawie oświetlenia (wspólna akcja Dziennika i prezesa Tomasiaka)? Proszę zatem Dziennik tą drogą o opublikowanie informacji na ten temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro burmistrz musi rozwiązywać problemy spółdzielni za jej prezesa, który zajęty jest awanturami i kłótniami przedwyborczymi, to proponuję, by spółdzielnie podporządkować pod burmistrza jako zakład budżetowy, prezesa oddać z powrotem do wszechpolaków. Za darmo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Clinton, nie wygłupiaj się i nie włączaj światła, bo przyczynisz się do globalnego ocieplenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po tym geście już chyba każdy wie kto w tym konflikcie wykazywał się dobrą wolą a kto bawi się ludźmi i wykorzystuję ich niedolę dla swoich niecnych celów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
popieram "lubartowianina".i chętnie bym się dowiedział ilu mieszkańców złożyło odwołania na decyzje prokuratury w sprawie oświetlenia.liczę na rzetelność dziennikarską "dziennika".jak się temat zaczęło to wypada go dokończyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziennik zorganizował akcję? Czy poinformował,a to chyba nie to samo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Dziennik zorganizował akcję? Czy poinformował,a to chyba nie to samo
Poinformowanie o działaniu, które ma się odbyć jest niczym innym jak zawiadomieniem. A to chyba ma coś wspólnego ze wspomaganiem tego działania, ponieważ może zachęcać do brania w niem udziału. Dlatego dla czystości sprawy Dziennik powinien poinformować jak się ta akcja Tomasiaka skończyła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a masz jakieś przecieki???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednak referendalna i wyborcza kartka ma swoją moc!Zapowiedż referendum zadziałało!Tylko jest pewien szczegół,ZA OŚWIETLENIE TERNÓW SM ODPOWIADA ZARZĄD.Co zarząd na resztę oświetlenia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lubartowianin napisał:
Decyzję burmistrza uważam za mądrą i odpowiedzialną. (...) Wszyscy w Lubartowie już wiedzą, oprócz jednej lubartowianki, że to prezes powinien płacić za oświetlenie.
Wszyscy w Lubartowie słyszeli, oprócz jednego lubartowianina, jak burmistrz wielokrotnie powtarzał, że prawo zabrania mu płacić za oświetlenie na terenach spółdzielni. Poza tym, jeśli obecna decyzja o złamaniu prawa jest mądra i odpowiedzialna, to z tego wynika, że poprzednia decyzja burmistrza (o wyłączeniu oświetlenia) była głupia i nieodpowiedzialna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: