Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
marla singer napisał:
Gwoli ścisłości - nie jestem z Lubartowa, nie znam Waszego burmistrza ani jego opozycji. Nie rozumiem o co ten szum - jedyne czego można się przyczepić (z informacji w artykule) to tego, że pan burmistrz zamówił sobie hycla do sprawy prywatnej za pieniądze magistratu. Uważam, że powinien za to zapłacić z własnej kieszeni. Jeśli zapłacił - o co ten harmider? Co to za sensacja? Że być może ma rasową sukę i nie chce żeby my byle kundel narobił dziamdziających psów-stołeczków? Jeśli ma ogrodzoną posesję - to wolno mu na niej wszystko, a już przede wszystkim wypuścic psa. Jeśli jakieś przybłędy i kundle albo nawet psy, które mają właścicieli - ujadają mu i piszczą pod bramą - to ja go całkowicie popieram. Szczególnie jeśli ma sąsiadów, których nie interesuje gdzie są ich psy i co robią. Ja nie zamawiam hycla jak suka sąsiadki ma ruję - po prostu ją grzecznie proszę, żeby zamykała ją w domu, bo mi psy z całego osiedla grasują pod domem. W nocy jest to bardzo uciążliwe! I tyle w temacie. DW - cyt. rzekomo słowa burmistrza: hańba, że bierzecie się za takie tematy. Szmatławiec to jeszcze delikatne określenie.
burmistrz nie ma suki, ani psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprostowanie napisał:
burmistrz nie ma suki, ani psa
burmistrz nie ma suki ani psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze raz napisał:
burmistrz nie ma suki ani psa
burmistrz nie ma suki ani psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz nie ma suki ani psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz nie ma suki ani psa ale czy to kogoś obchodzi, ważne ze mu dołożyć można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już totalnie przegiął dzienniczek w drukowanej wersji tego artykułu. Tytył: najlepiej pilnowana suka w lubartowie, a na dole duże zdjęcie jak marszałek województwa i prezydent lublina wręczają jakiejś kobiecie nagrodę. Rewelacja.' Czy to było zamierzone przez RN dziennika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To może ta sama osoba ( NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ NAZWISKA!!!! ) - " żonata mężatka ciotki kobity wnuczka" co świnie przywoziła do miasta swojego czasu. Teraz przechodzi tuż koło płota największego maczugowca co mu mniejszy maczugowiec ssie, wyciąga z wora suczkę ...... no i sensacja. Ten pies mnie pogryzł krzyczy!!!!! Zbierajmy podpisY...." no i obudziłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To może ta sama osoba ( NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ NAZWISKA!!!! ) - " żonata mężatka ciotki kobity wnuczka" co świnie przywoziła do miasta swojego czasu. Teraz przechodzi tuż koło płota największego maczugowca co mu mniejszy maczugowiec ssie, wyciąga z wora suczkę ...... no i sensacja. Ten pies mnie pogryzł krzyczy!!!!! Zbierajmy podpisY...." no i obudziłam się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sroka napisał:
radio lublin podaje: http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=...ls&id=70210
autor Piekarczyk z radia lublin, korespondent w Lubartowie, jest tam pracownikiem Urzędu Miasta. już nie takie Dziwne?d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własciwie to straż miejska powinna wlepić mandaty właścicielom za to, że ich psy biegają poza własnym ogrodzeniem.Jest to zakazane prawem i pies musi być na smyczy i mieć kaganiec na pysku.Przynajmniej wiadomo teraz, czyje to psy latają bezprawnie po mieście. Mandaty dotrą pocztą! A ich właściciele zajmą się dzięki temu własnymi psami. Ciekawe do kogo pójdą na skargę za mandaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz w bliźniaku mieszka, sąsiad ma psa (znaczy sukę) Generalnie tytuł w DW powinien brzmieć inaczej np: "Suczka sąsiada burmistrza ma cieczkę" Nasuwa się refleksja - jakie to głupoty mogą stać sie źródłem durnych pod niebo afer. Z "suczka gate" jest tak (wg mnie): Sąsiadowi suka sie goniła, burmistrz pewnie zadzwonił że psy się bezpańskie włóczą, przyjechali rakarze... ot co. Powstają pytania: Czy burmistrz nie powinien tego zgłosić? Czy może burmistrz to taki gorszy obywatel, któremu zgłaszać do odpowiednich służb łamania prawa nie wolno? Czy to źle że hycle przyjechali i odłowili bezpańskie czworonogi, może nie powinni bo burmistrz dzwonił? Kto jest winny suczka, sąsiad, burmistrz czy może deb***e którzy własnych psów upilnować nie potrafią? Gdzież ta sensacja? Gdzie nadużycie? Bo ja nie widzę podstaw do podniecania się! Co innego gdyby burmistrz sąsiada łomem zatłukł bo mu bezpańskie psy na posesję właziły - wtedy ok to było by SENSACYJNE WYDARZENIE. No i gdyby polecił pracownikom schroniska po wyłapaniu psiaków utopienie ich w Wieprzu, albo przynajmniej pojechanie po wódę do sklepu tak wtedy to było by nadużycie. A tak medialna parnoja....Nie nawet nie medialna paranoja, nagonka, dziadostwo i chęć dokopania na siłę. Proponuje radnym co sie w artykule wypowiadali zwołać komisje śledczą do spraw suczki. A co niech media mroczna sprawę opiszą. Ja na takich oszołomów głosował nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie magnez ile za te usługe(komentarz) sie należało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płytkie ~gościu jak dno melioracyjnego rowu. Uwaga zaskoczę cię odpowiedź na to pytanie brzmi - NIC łyso no nie, na głupka się wyszło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 24 stycznia 2010 roku TVP3 info o godz.20.50 w cyklicznym programie Młodzież Kontra czyli.......Pod ostrzałem przekaże na żywo spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Ryszardem Czarneckim, europosłem PiS temat dyskusji: Wojna o Projekty Konstytucji Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 24 stycznia 2010 roku TVP3 info o godz.20.50 w cyklicznym programie Młodzież Kontra czyli.......Pod ostrzałem przekaże na żywo spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Ryszardem Czarneckim, europosłem PiS temat dyskusji: Wojna o Projekty Konstytucji Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borbo napisał:
Czytając ten tekst oraz inne teksty w Dzienniku na temat Lubartowa dochodzę do dwu zasadniczych wniosków: Po pierwsze Dziennik Wschodni to typowy brukowiec, który już naprawdę nie ma o czym pisać. Po drugie Lubartowska opozycja, która nakręca tego typu i podobne tematy o Lubartowie to grupa ludzi, która powinna zasięgnąć porady psychiatrów. Mieszkańcy Lubartowa przepychanki tego typu mają gdzieś, o czym świadczy powściągliwość we wspieraniu np. akcji w sprawie referendum dotyczącego sprzedaży placu w centrum miasta, akcji prowadzonej przez postkomunistów. Lubartowianie nie chcą się identyfikować z oszołomami.
Święta racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
panie magnez ile za te usługe(komentarz) sie należało?
Ty spółdzielczy kretynie, za magnezem to możesz tylko nosić teczunię i w tzw.radzie nadzorczej spółdzielni zasiadać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOP POLSKI napisał:
Aby nie odbiegać od "psiego"tematu i skwitować go obrazowo to posłużę się starym,mądrym powiedzeniem ...."Pies jak nie ma co robić to jajka liże" Wydaje mi się że w tym przypadku,wszystkie strony zdarzenia powinny wziąć przykład z piesków-dziennikarz też.
To jest przesłanie do redaktora *Dominik Smaga* - po przeczytaniu artykułu, komentarzy i wysłuchaniu Radia Lublin CHŁOP POLSKI ma rację ! .....................................Dominik ! - do roboty ! http://www.mojeprzepisy.pl/Przepis/jajka_sadzone/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magnez widzę, że się trolluje trochę hehehe: ~Christopher Jacobsen~,~leczo~
magnez napisał:
łyso no nie, na głupka się wyszło....
Nooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...