Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Zwoliński czeka na pytania

Utworzony przez Malcik33, 14 marca 2010 o 10:15 Powrót do artykułu
Panie burmistrzu! Ma Pan jakiś pomysł jak wykopać ze stołka naszego obecnego pożal się Boże "prezesa spółdzielni" i zastopować prywatne pomysły p. Jublewskiej, które moga zablokawać środki unijne nam przez jej nieprzemyślane działania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie burmistrzu! Czy ma Pan możliwość wpłynięcia na swoich zwolenników, uczestników forum w tym na Malcik33, żeby swoimi komentarzami nie obrażali innych?
0
Czy w uprawianiu polityki ma pan zamiar nadal posługiwać się kłamstwem?
0
Czy Panu Prezesowi i Pani Jublewskiej tak bardzo spieszy się do władzy? Czy będą lepszymi gospodarzami Miasta? Może Pan Zwoliński nie jest najlepszym burmistrzem, ale myślę, że jest niezłym. Referendum - pośmiewisko i strata publicznych środków dla chorych ambicji i prywaty!
0
Malcik33 napisał:
Panie burmistrzu! Ma Pan jakiś pomysł jak wykopać ze stołka naszego obecnego pożal się Boże "prezesa spółdzielni" i zastopować prywatne pomysły p. Jublewskiej, które moga zablokawać środki unijne nam przez jej nieprzemyślane działania
może to lepiej by było ciebie wykopać z Lubartowa, jednego mniej byśmy niemyślącego byśmy mieli.
0
Panie Burmistrzu. Mam pytanie. Z jaką prędkością biega gepard?
0
Czy ma pan latarkę?
0
Co to jest odsap?
0
Panie Burmistrzu co z tą pańską suką o której Dziennik Wschodni nakłamał?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: