Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli członkowie sekty Niebo wciąż się boją guru sekty

Utworzony przez jhyg, 27 kwietnia 2011 r. o 14:23 Powrót do artykułu
>ich zwoki mogly byc grzebane albo i jedzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta Niebo to mały pikuś w porównaniu do sekty zwanej Kościołem katolickim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sekta Niebo to mały pikuś w porównaniu do sekty zwanej Kościołem katolickim
do gościa: Dlaczego myslisz ze kościół katolicki to sekta?Możesz uzasadnić swój komentarz.Musisz miec jakies powody żeby tak pisać? Nie sadze żebyś był osoba wierząca tym bardziej praktykująca skoro takie rzeczy piszesz. Do kościoła katolickiego należą rożni ludzie(kaplani tez sa ludźmi) ja tez i jakos nie widze zeby ktoś mi robił pranie mózgu.Nikt nikogo nie zmusza do niczego ,człowiek dostał od Boga wolna wole.Akurat jestem osoba wierzącą ,Bóg jest dla mnie b.ważny,On nadaje sens mojemu życiu nikt inny.Nie jestem żadna fanatyczka ale kocham Boga chyba nie ma w tym nic złego.? Sakramenty św są w kościele Bóg je nam dal byśmy wzrastali w wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sekty sa nielegalne to cwaniaki piora muzgi ludziom podatnym samotnym zagubionym to sa szarlatany jak w danej miejscowosci ksiadz komandant burmistrz na to pozwala gdzie kolo gospodyn nauczyciel czy was tez znieczulica opentala bo bierzecie stala wyplate i macie w nosie co sie dzieje zaa plotem pobudka zdretwiale spoleczenstwo to nie film z innej beczki to wSZE PODWORKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
do gościa: Dlaczego myslisz ze kościół katolicki to sekta?Możesz uzasadnić swój komentarz.Musisz miec jakies powody żeby tak pisać? Nie sadze żebyś był osoba wierząca tym bardziej praktykująca skoro takie rzeczy piszesz. Do kościoła katolickiego należą rożni ludzie(kaplani tez sa ludźmi) ja tez i jakos nie widze zeby ktoś mi robił pranie mózgu.Nikt nikogo nie zmusza do niczego ,człowiek dostał od Boga wolna wole.Akurat jestem osoba wierzącą ,Bóg jest dla mnie b.ważny,On nadaje sens mojemu życiu nikt inny.Nie jestem żadna fanatyczka ale kocham Boga chyba nie ma w tym nic złego.? Sakramenty św są w kościele Bóg je nam dal byśmy wzrastali w wierze.
no wlasnie wiec ma prawo wypowiedziec sie krytycznie na ten temat, mamy wolnosc wyznania, a zdrowa krytyka zawsze mile widziana. ciebie podtrzymuje wiara, ze nie odpowiadasz w pelni sam/sama za swoje zycie, a jego utrzymuje wiara we wlasne mozliwosci, on jest bogiem dla siebie samego, bo... moze byc. nie potrzebuje szwadronu wiernych poddanych zbiorowej halucynacji zeby poczuc sie silnym i odpowiedzialnym za swoj los, oczywiscie zgadzam sie z nim/ nia. i bezdyskusyjnie - mam takie prawo |
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no wlasnie wiec ma prawo wypowiedziec sie krytycznie na ten temat, mamy wolnosc wyznania, a zdrowa krytyka zawsze mile widziana. ciebie podtrzymuje wiara, ze nie odpowiadasz w pelni sam/sama za swoje zycie, a jego utrzymuje wiara we wlasne mozliwosci, on jest bogiem dla siebie samego, bo... moze byc. nie potrzebuje szwadronu wiernych poddanych zbiorowej halucynacji zeby poczuc sie silnym i odpowiedzialnym za swoj los, oczywiscie zgadzam sie z nim/ nia. i bezdyskusyjnie - mam takie prawo |
nie ma to jak dlugi weekend na wsi z kochajca rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos takowa posiada... pewnie byloby milo pojechac na wies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jak ktos takowa posiada... pewnie byloby milo pojechac na wies
o tym mowie mozna sie napic,rowerem pojezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~BOLEK~ kup sobie słownik poprawnej polszczyzny bo te Twoje błędy to bolą bardzo i ranią nieodwracalnie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...