Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były policjant korzystał z prądu na koszt komendy?

Utworzony przez tacowy, 25 lipca 2012 o 17:27 Powrót do artykułu
....Były policjant korzystał z prądu na koszt komendy.... Wszystko mozliwe.Skoro księdzu wolno to i gliniarzowi też.To władza i to władza.A władzy wszystko wolno. Ostatnio wiele się słyszy jak to domy boże (a przy okazji plebanie) są oświetlane ka koszt miasta.Wiele mediów podłączanych jest do plebanii "na dziko" bez żadnej zgody.Przede wszystkim miejski prąd jest nielegalnie doprowadzany do plebań. Któż to widział,aby budować wysokie kościoły.Później to trzeba ogrzać,a to kosztuje.Ale na "koszt miasta" to można sobie ogrzewać. To prawda,że przestrzeń w kościołach jest konieczna bo jak zadymiane jest kadzidłem,jest nabździane przez moherków,nieświeży oddech też unosi się w powietrze......Myślę,że założenie klimatyzacji by bardziej się kalkulowało,ale prąd też kosztuje.A woda na plebaniach,również i gaz doprowadzany nielegalnie.Czy jest jakaś parafia,która jest w stanie okazać rachunki za media?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tacowy napisał:
....Były policjant korzystał z prądu na koszt komendy.... Wszystko mozliwe.Skoro księdzu wolno to i gliniarzowi też.To władza i to władza.A władzy wszystko wolno. Ostatnio wiele się słyszy jak to domy boże (a przy okazji plebanie) są oświetlane ka koszt miasta.Wiele mediów podłączanych jest do plebanii "na dziko" bez żadnej zgody.Przede wszystkim miejski prąd jest nielegalnie doprowadzany do plebań. Któż to widział,aby budować wysokie kościoły.Później to trzeba ogrzać,a to kosztuje.Ale na "koszt miasta" to można sobie ogrzewać. To prawda,że przestrzeń w kościołach jest konieczna bo jak zadymiane jest kadzidłem,jest nabździane przez moherków,nieświeży oddech też unosi się w powietrze......Myślę,że założenie klimatyzacji by bardziej się kalkulowało,ale prąd też kosztuje.A woda na plebaniach,również i gaz doprowadzany nielegalnie.Czy jest jakaś parafia,która jest w stanie okazać rachunki za media?
JUDE ?????
0
tacowy napisał:
TUSKU jak żyć ??????
0
a to krzysiu k. w niedżwiadzie tak chasał ,postępowanko wszcząć! co tam wierchuszka LUBARTOWSKIEJ KPP jeszcze dla nas szykuje.
0
a to krzysiu k. w niedżwiadzie tak chasał ,postępowanko wszcząć! co tam wierchuszka LUBARTOWSKIEJ KPP jeszcze dla nas szykuje.
0
0
A jak gościu podłaczył się do fotoradaru to wszczęto od razu postępowanie.
0
Prawdziwe i pełne porównanie cen prądu w Polsce za 1 kWh (cena prądu + opłata dystrybucyjna) macie na stronie: http://zaklad.energetyczny.w.interia.pl/ceny.html
0
ato szpeńek paralizator,elektryczna pała,iprąd w teczce do domu wynosił!!!
0
ato szpeńek paralizator,elektryczna pała,iprąd w teczce do domu wynosił!!!
0
były policjant i dalej ma mieszkanie służbowe, to dlaczego zakład pracy nie daje mi mieszkania, gdzie jestem nadal pracownikiem, kto by nie chciał mieć za darmo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: