Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcę przystopować burmistrza Lubartowa

Utworzony przez eleonora, 11 marca 2010 r. o 07:30 Powrót do artykułu
Osoba ta próbuje "przystopować" burmistrza od kilku lat. Dokładnie od czasu gdy burmistrz i radni poprzedniej kadencji "przystopowali" próbę wykorzystania przez nią funkcji radnego do załatwienia prywatnych spraw przy podejmowaniu uchwały o planie zagospodarowania przestrzennego. Niestety jest wielkie prawdopodobieństwo, że "przystopuje" ważną z punktu widzenia rozwoju miasta inwestycję (sortownia odpadów na którą miasto może otrzymać z zewnątrz miliony złotych dofinansowania), którą nieświadomym mieszkańcom przedstawia jako "wysypisko śmieci". jest bardzo prawdopodobne, że jej wspólne działania z prezesem spółdzielni Tomasiakiem, "przystopują" inwestorów zagranicznych zainteresowanych inwestowaniem w Lubartowie. Pani Jublewska jest negatywnym przykładem radnego, który zaślepiony prywatnymi interesami przeciwdziała interesom ogółu mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią użytkownika "eleonora". Mieszkam w Lubartowie i obserwuję sprawę od dawna. Postawa pani Jublewskiej nie budzi szacunku wśród wielu mieszkaniców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet niebrzydka babeczka z tej Bogusi.... po prostu laleczka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że mściwa baba zaczyna rozrabiać przed zblizającymi się wyborami. Może ma chęć ubiegać się o ten urząd aby załatwić swoje interesy. Ona gotowa jest na wszelkie koalicje byle jej było na wierzchu. Szkoda ze ludzie jeszcze nie przejrzali na oczy i nie pozbyli się jej definitywnie z lokalnej polityki. Może rachunek za jej pomysły niektórych by otrzeźwił. Za rok wybory a ona koniecznie chce referendum choć za te pieniądze można by zrobić wiele potrzebniejszych rzeczy. Osoby takie jak ta osoba są jedną z przyczyn opóźnień rozwojowych naszych regionów zwłaszcza w połączeniu z nie najwyższymi kwalifikacjami części urzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię burmistrza ale na temat pomysłów tej Panie lepiej się nie wypowiadać /zawsze robiła i będzie robiła wszystko dla siebie, ma gdzieś to miasto a wszędzie się pcha/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje sie obiema rekami za poprzednikami. Jako Lubartowianka boje sie tej baby i wstydze sie za nia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja popieram!!! w końcu ktoś się odważył utrzeć nosa temu cwaniaczkowi, ,,nie lubię tej baby" hihihi bo co? dobrze ją znasz? wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani BL-J prowadzi bardzo brudną grę przedwyborczą razem z prezesem spółdzielni mieszkaniowej... uzbierali głosy ws. referendum wśród mieszkańców spółdzielczych bloków. Tylko pewnie oboje się pozabijają, bo i jedno i drugie ma apetyt na stołek burmistrza... Popatrzcie na zdjęcie, czy to ma być twarz i ozdoba Lubartowa ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że musi być twarzą Lubartowa! Niezła foczka z niej. Figura jak u modelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po twarzy widać że musi sporo popijać mocnych trunków, może by tak ją wysłać na odwyk. Być może uratuje jej to życie bo cała jest opuchnięta od alkoholu. Takie głupie pomysły mają tylko alkoholicy i inne ćpuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babskie gadanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jublewska załatwiaj prywatne ineresy za własną kasę! Nie nadajesz się do władzy!nic nie zrobiłaś przez 2 kadencje! Nawet pani nie zadbałaś o chodnik na ulicy Lipowej! i o bezpieczeństwo o które tak pani rzekomo zabiega!Kończ pani wstydu oszczędź!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz napisze, jako stara Lubartowianka z dziada - pradzaiada, znajaca i prywatnie i sluzbowo i Pana Zwolinskiego i Pania Jublewska - boje sie tej Pani i wstyd mi za nia .....................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście pani Jublewska zabiega o stołek burmistrza, ale dlaczego w niej tyle nienawiści do burmistrza? co takego doznała?śpiewa w kościele, wyznaje, że jest katoliczką- więc "kochaj bliźniego swego i nieprzyjaciół" jak to się ma dla wiernych z "ławki kościelnej"?jaki daje przykład wierze katolickiej?Moim skromnym zdaniem - nie dziwiłbym się Tomasiakowi. Dziwny jest ten Kraj Polski Kraj...katolicy...oj katolicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej działania mogą przystopować rozwój Lubartowa. Nawiązując do poprzedniej wypowiedzi proponuję wezwanie do miasta dobrego egzorcysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy czytam posty takich'' rodowitych lubartowianek '', łatwo się domyśleć o co chodzi ..........Ja też znam Zwolińskiego- jego chamstwo ,brak szacunku dla ludzi ,prześmiewcze, drwiące z innych komentarze, no i p. Jublewska nie musi przepraszać pielęgniarki za swoje zachowanie .........Ja wstydzę się za takiego burmistrza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz - ja stara lubartowianka. Do nikogo nie palam nienawiscia, jak niektorzy na forum no i ta Pani J...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby "zastopować"(a raczej usunąć ze swojej drogi) Burmistrza zawarłaby pakt z diabłem. I zawarła. Z ............... Tomasiakiem : :blink
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona chce razem z Tomasiakiem dzialajac dorwac sie do wladzy. Oskarża burmistrza, zeby wyrobic o nim zle zdanie. Ale przeciez on jest dobrym burmistrzem i nie ma co mu zarzucic. Tylko ona chce wpoic ludziom jaki on jest zly, aby sie go pozbyc. No bo kto normalny oskarża kogos o to co na ten ktos nie mial wlpywu i nie dotyczy go to? To jest niekompetencja tej pani, nienawiśc, ale takze walka i chec dojscia do wladzy w jak najbrudzniejszy i najbardziej nieuczciwy sposob. Jak mozna ją popierać??? Ja nie wiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich PiS nie poprze to nic nie ugrają. A poprzeć może :-) Zjednoczona prawica. Malkontenci ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...