Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz ciemniej w Lubartowie

Utworzony przez Wojteck, 20 sierpnia 2009 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Znając życie to teraz podniesie się larum, że przestępczość wzrośnie bo będzie ciemno. Te argumenty będą podsycane przez pana prezesa spółdzielni, burmistrz straci stołek i... będzie po staremu. A wystarczy sprawę załatwić tak, że latarnie, które znajdują się na terenach spółdzielni (danych bloków) podłączyć do poszczególnych bloków i po kłopocie. Spółdzielnia wtedy płaci za swoje, a miasto za swoje. Najlepiej po prostu grać na emocjach, bo to potrafią "wszyscy biurokraci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubartowskiej spółdzielni zawsze było ciemno, a teraz jest jeszcze i bezdurno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota i zabobon juz nie tylko w kwestii religijnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z chęcią wezmę teren na którym stoją latarnie od spółdzielni i mogę płacić za światło. Jeżeli nie stać prywatnego podmiotu na prąd to niech odda grunt. Znajdzie się wielu. Jest kilka fajnych miejsc gdzie można osiedlowy sklepik wybudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bym założyła na przykład biuro matrymonialne w siedzibie spółdzielni. Ciemności byłyby nawet mi pomocne w pracy. I jednego klienta miałbym na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...