Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi orlik wylądował

Utworzony przez Dekan, 8 listopada 2008 r. o 20:12 Powrót do artykułu
Nikogo z władz nie było tylko jakieś płotki. Lubartowskie władze się nie liczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy tego boiska ponieważ zrobił go burmistrz. Popieram spodziewany protest radnych opozycji. Precz ze Zwolinskim i wszystkim co zrobił. Chcę, żeby tam powstał pomnik lubartowskiej głupoty. W odpowiednim czasie ujawnię 10 nazwisk, które tam się powinny znależć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym umieścił 11 nazwisk plus jeszcze kilkanaście ratuszowych marionetek i parę blond markietanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda że same płotki. Ja tam też byłem. Szczupak p.s. Czy Dekan i jełop to nie to samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boiska nie zbudował żaden konkretny burmistrz, lecz mieszkańcy miasta. Każdy burmistrz zrobiłby to samo albo lepiej za tak gigantyczne pieniądze. Łaski więc nie zrobił. To typowe budowanie ołtarzyka pogańskim gminnym bożkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże! Dotychczas nie wiedziałem że ja też budowałem. Dziekuję za wyróżnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa partyzancka robota z tym boiskiem ! Jak robić to porządnie i kompleksowo zrobili nowe boisko OK ! - ale o tartanie na bieżni stadnionu zapomnieli - partanina wystarczy popatrzeć na zdjecia z otwarcia jak wygląda teren poza ogrodzonym boiskiem żenada. Nawieżchnia bieżni na stadionie jest chyba sprzed 20 lat normalne klepisko! Jak mieli za mało kasy to mogli chociaż wymienić ten żwir na bieżni. Mam nadzieję ,że to tylko I etap renowacji stadionu i że w przyszłości przyjdzie czas na tartan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jełop napisał:
Nie chcemy tego boiska ponieważ zrobił go burmistrz. Popieram spodziewany protest radnych opozycji. Precz ze Zwolinskim i wszystkim co zrobił. Chcę, żeby tam powstał pomnik lubartowskiej głupoty. W odpowiednim czasie ujawnię 10 nazwisk, które tam się powinny znależć.
To fakt że jesteś "jełop".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...