Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor oskarżony o molestowanie przed sądem

Utworzony przez lubartowiak, 5 czerwca 2008 o 16:31 Powrót do artykułu
Marek nic sie niezmieniłes moze troszke sie schudło a jak tam w kryminale... bawili sie toba?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie nie osądzajcie człowieka szybciej niż sąd, istnieje domniemanie niewinność, takie żarty na niskim poziomi są nie smaczne.
0
Żenujące i głupie są komentarze tych którzy juz wyadali wyrok, radze ostudzić zapędy i poczekać na finał w sądzie, żeby nie było zbędnego zaskoczenia co do winnego.
0
Dobrze, że są ludzie, którzy kierują się rozumem a nie emocjami. Bulwersuje mnie chamska wypowiedź ,,Lubartowiaka''. Mam nadzieję, że tak prymitywny osobnik nie należy do grona znajomych Dyrektora. Co za bezduszność!!
0
Nic się nie zmienil, był i jest zarozumiały , sprawa jeszcze trwa a on już rozlicza znajomych z tego co zeznali na prokuraturze. Jakby to nie on sam był sobie winny tej sytuacji. Więzienie nic go nie nauczyło... Przykro mi Marek ale nie chcę już być w gronie twoich znajomych...
0
ktoś napisał:
Nic się nie zmienil, był i jest zarozumiały , sprawa jeszcze trwa a on już rozlicza znajomych z tego co zeznali na prokuraturze. Jakby to nie on sam był sobie winny tej sytuacji. Więzienie nic go nie nauczyło... Przykro mi Marek ale nie chcę już być w gronie twoich znajomych...
wreszcie "ktoś" napisał prawdę :-/
0
gość napisał:
wreszcie "ktoś" napisał prawdę :-/
0
Molestowal przed sadem. Bardzo logiczny i duznaczny tytul.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: