Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor oskarżony o molestowanie zawieszony

Utworzony przez olek, 25 marca 2008 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Moja koleżanka , która jest absolwentką tego gimnazjum , powiedziała mi , że ta dziewczyna to też taka święta nie była ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnia wypowiedź lubartowianki jest przykładem na to że nie można tego człowieka ocenić jednoznacznie.Na mężczyźnie wiesza się psy a nie mówi się o wątpliwej reputacji dziewczyny.Dobrze że lubartowianka zabrała głos w dyskusji.Czytając niektóre wypowiedzi przeraża mnie jednostronne podejście do tematu.Nie wiem czy Pan zibi był uczniem, pracownikiem czy współpracownikiem M.M ale wyczuwam w jego wypowiedzi wyraźnie emocjonalny stosunek-jawną niechęć.Rozumiem fakt że gani niesprawdzony zarzut jakim jest rzekome molestowanie,ale dlaczego krytykuje Pana M.M jako dyrektora twierdząc że się nie nadawał na to stanowisko.Taka wypowiedz jest bardzo subiektywna,a więc nie mająca związku z obiektywizmem.Mam wrażenie że gdyby dyskusja toczyła się przez dłuższy czas oskarżyłby Pan tego człowieka o wszelkie zło jakie istnieje na świecie.Za żadne pieniądze nie chciałbym być nauczycielem.Widać że nie mogą oni liczyć na życzliwość uczniów.Sprawdza się porzekadło: ,,A bodajś cudze dzieci uczył..." To nie porzekadło, to przekleństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał facet spust ale laska widać zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze. http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...