Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przykre. Współczuje nauczycielom, którzy chcieli polepszyć atmosferę w pracy. Teraz będą mieli gehennę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
łatwo wyciągnąć wniosek, że ZNP nie głosował za Panią Krawiec, a za Panią Rudnicką
0
I może lepiej niech się prezes ZNP nie wypowiada, głośno deklarował do tej pory swój głos, a teraz wiadomo, że unieważnili konkurs za pomocą Prezesa ZNP po to żeby komisję ustawić tak, aby konkurs wygrała faworyta starostwa. W pierwszym konkursie Pani Rudnicka miała tylko 3 głosy i to te ze starostwa, czyli nie miała głosu rodzica, nauczyciela i kuratorium, można by zapytać dlaczego? Z prostego rachunku wynika, że w drugim konkursie związek ZNP musiał głosować na nią...
0
A tak z ciekawości czy we wcześniejszych komisjach konkursowych zasiadali przedstawiciele związków zawodowych. Jeżeli nie to Pani Rudnicko została wybrana zgodnie z przepisami?
0
pieprzone układy, układziki, by to wuj zastrzelił, proszę do czego doprowadziła pioruńska solidarność, normalny człowiek z odpowiednim wykształceniem bez znajomości nie ma racji bytu, aż patrzeć nie mogę na to co się dzieje w naszym kraju,
0
A czy kiedykolwiek odbył się jakiś konkurs w szkolnictwie bez "ustawiania"?
0
No i o to powinien zapytać dziennikarz starostwa i związkowców, bo od lat w starostwie nie uczestniczyły w konkursie związki, jeśli ktoś z nauczycieli do nich nie należał, więc większość konkursów odbywało się niezgodnie z prawem, gdzie był wtedy pan prezes Różycki i inni prezesi związków? Dla niewtajemniczonych: nawet jeśli w danej szkole nikt nie należy do związków, to i tak przedstawiciele wszystkich związków , jakie działają na danym terenie powinni uczestniczyć w komisji konkursowej. Zatem należało by sprawdzić, czy we wcześniejszych komisjach uczestniczyły związki, analizując poprzednie artykuły i rozwój sytuacji zapewne nie....czyli Starostwo działało wbrew prawu, ale wtedy nikogo to nie obchodziło, dopiero gdy trzeba było konkurs unieważnić wykorzystano obowiązujące przynajmniej od kilku lat prawo.
0
Czytając to wszystko uważam że pani Rudnicka jest osobą bez jakiegokolwiek honoru!!!! a starostwo ma daleko gdzieś uczniów, rodziców i nauczycieli.
0
masz rację
0
PSL dalej ustawia swoich na stołkach.Mają w głębokim poważaniu całą resztę.
0
mam nadzieję, że będzie to wyciągane i wypomniane w wyborach i wasze stołki spadną
0
podobno starosta to ten tzw. przyspawany do stołka, jak widać nic go nie ruszy, to typowe dla PSL - u, przykład idzie z góry.
0
wielbiciel psl napisał:
podobno starosta to ten tzw. przyspawany do stołka, jak widać nic go nie ruszy, to typowe dla PSL - u, przykład idzie z góry.
Bardzo się przejęli aferą taśmową, prawda?
0
Te chłopy z Pysylu to so najmondrzejsze ,une wszystko wiedzo ,mówie wam takie mundre że ech .Te stołki oblażli i po co glebe orać jak można pynsje brać ,une mundre so ,a takie pismaki to im mogo .Oni wszak władza so i ich można w d*** pocałować ,a ciemnioków nie brak wszak co na nich głosujo bo one ło tym samym marzo żeby sie do koryta dobrać
0
Ten cały Sławcio to niezły przekręt, podobna sprawa była przy wyborze dyrektora zespołu szkół w Niedrzwicy gdzie też wsadził swoją babke z Bełżyc. oj Sławek Sławek czerwona kartka, bo NIEBIESKĄ już chyba masz....
0
ale najlepsze uklady to są w Gminie, zwłaszcza jak są przyjęcia do pracy. Jedna wielka banda
0
Edzio napisał:
Ten cały Sławcio to niezły przekręt, podobna sprawa była przy wyborze dyrektora zespołu szkół w Niedrzwicy gdzie też wsadził swoją babke z Bełżyc. oj Sławek Sławek czerwona kartka, bo NIEBIESKĄ już chyba masz....
Kolekcjoner: zielona, niebieska, zółta i czerwona.
0
myślę, że powyższe komentarze są zbędne, byłem uczniem tej szkoły przez 5 lat, w chwili obecnej do szkoły uczęszcza również członek mojej rodziny, w okresie mojej edukacji placówką dowodził Pan Latek, obecnie Pani Rudnicka i wg. mnie zarówno jedna jak i druga osoba swymi kompentencjami odpowiadają najlepiej do pełnionej funkcji a komentarze typu PSL, SLD, PO i nie wiadomo jeszcze co... świadczą tylko o tym, że ktoś nie może sie pogodzić z przegraną ... z całego serca gratuluję Pani Rudnickiej! - były uczeń
0
~mm~skoro byłeś uczniem tej szkoły to doskonale pamiętasz jak zmieniał się plan lekcji- czasami kilkakrotnie w ciągu jednego dnia! takich przykładów można pisać więcej. Może właśnie Pani Krawiec, która posiada ścisły umysł poradziłaby sobie z usystematyzowaniem tej szkoły. Jak rządzi Pani Rudnicka już mieliśmy okazję się przekonać. Kto wie czy zmiana byłaby na lepsze lub gorsze. Pozdrawia również były uczeń
0
Edzio napisał:
W Motyczu w szkole też wygrała Pani która należy do PSL-u. Wynik 6 do 2. Gdzie 6 głosów to głosy przedstawicieli kuratorium i gminy konopnica a 2 to głos przedstawiciela rady rodziców i przedstawiciela z kardy nauczycielskiej. A Pani wykorzystała moment bo prawdopodobnie mają likwidować szkołę w Matczynie choć to bardzo dziwne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: