Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zadłużenie 60 tysięcy to sytaucja losowa? bezczelnie nie płacone jest widać od lat, sam mam ten sam problem w kamienicy po pradziadku i już kilka takich najemców zostawiło długi na lokalach po 5-8 tysięcy podczas gdy czynsz wynosił ok 300-400 zł miesięcznie... każdy tylko postawa roszczeniowa że sie należy - gówno się należy! ja z tego przykładowo żadnych profitów nie czerpię ale podatki od neiruchomosci i inne rzeczy muszę opłacać ale socjalistycznego bydła to nei interesuje... wywalać to bydło co liczy na drapane i niszczy cudze mienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadłużenie 60 tysięcy to sytaucja losowa? bezczelnie nie płacone jest widać od lat, sam mam ten sam problem w kamienicy po pradziadku i już kilka takich najemców zostawiło długi na lokalach po 5-8 tysięcy podczas gdy czynsz wynosił ok 300-400 zł miesięcznie... każdy tylko postawa roszczeniowa że sie należy - gówno się należy! ja z tego przykładowo żadnych profitów nie czerpię ale podatki od neiruchomosci i inne rzeczy muszę opłacać ale socjalistycznego bydła to nei interesuje... wywalać to bydło co liczy na drapane i niszczy cudze mienie
Żeby ciebie ktoś kiedyś nie wywalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas by zacząc patologię likwidowac - dosc płacenia na nierobów i cwaniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas by zacząc patologię likwidowac - dosc płacenia na nierobów i cwaniaków
Stacisz zdrowie albo prace i Ty bedziesz taka patologia....   Takim ludziom trzeba pomagac a nie ich niszczyc jeszcze bardziej. Przykład kraje zachodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myslicie ile zarabia miesiecznie ten prezes spółdzielni? Mowi ze ten czlowiek eksmitowany  generuje koszty w spóldzielni ale wg mnie to ten pensja tego prezesa w ciagu kilku miesiecy generuje wieksze koszty w spółdzielni niz eksmitowany czlowiek.   Ciekawe jak zdobywa sie taka prace prezesa " na pewno bez znajomosci"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wygadujecie ludzie? bronicie kogoś kto nie płaci za usługę utrzymania bloku a z niej korzysta (nazywajmy rzeczy po imieniu KRADNIE). Wiem, że w tym kraju przyzwala się na złodziejstwo i bandytyzm, ale czas z tym skończyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, tyle to wynosi pańska premia, zapłać pan!! To spółdzielnia/członkowie  utrzymuje prezesa, zarząd i biurwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić 60 tys. zadłużenia? To trzeba być nierobem i olewatorem wszystkiego.    Brawo dla Spółdzielni w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, tyle to wynosi pańska premia, zapłać pan!! To spółdzielnia/członkowie  utrzymuje prezesa, zarząd i biurwy.
  Nie pasują ci zasady Spółdzielni to wybuduj sobie dom, a nie żeruj pasożycie na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić 60 tys. zadłużenia? To trzeba być nierobem i olewatorem wszystkiego.    Brawo dla Spółdzielni w Lubartowie.
pewnie 50% to koszty egzekucji komorniczej spóldzielni (znam to z praktyki w lublinie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pasują ci zasady Spółdzielni to wybuduj sobie dom, a nie żeruj pasożycie na innych.
Pasozytem tutaj chyba jest prezes .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
definicja pasożyta  wg wikipedi:   organizm czerpiący korzyści ze współżycia z innym organizmem, zazwyczaj ze szkodą dla swego gospodarza   prezes czy członek spóldzielni?   Kto bierze kase a kto płaci ja bym zapytał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla prezesa, mieszkam w tej spółdzielni  i zapier***am już 35 lat za 1300 zł netto po to aby zapłacić czynsz, wodę, światło itp. opłaty jakie ja osobiście generuję, najpierw robię opłaty a to co mi zostaje z tej jałmużny to kupuje najtańsze wyżywienie aby nie zdechnąć w tym pier***onym kraju pomimo, że pracuję, ciuchy w lumpeksie i to tylko jak są za pół ceny lub po 1 zł, po to aby nie chodzić nago ale na to konto nie mam ani złotówki zadłużenia w opłatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla prezesa, mieszkam w tej spółdzielni  i zapier***am już 35 lat za 1300 zł netto po to aby zapłacić czynsz, wodę, światło itp. opłaty jakie ja osobiście generuję, najpierw robię opłaty a to co mi zostaje z tej jałmużny to kupuje najtańsze wyżywienie aby nie zdechnąć w tym pier***onym kraju pomimo, że pracuję, ciuchy w lumpeksie i to tylko jak są za pół ceny lub po 1 zł, po to aby nie chodzić nago ale na to konto nie mam ani złotówki zadłużenia w opłatach.
To są bardzo złe rządy dla naszego kraju,dlatego ten kaszubski żyd POwinien odejść !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być głupim to jedno ,a głupotą chwalić się to drugie .Co to za człowiek ,który dopuszcza ,aby lokator zadłużył się na 60tyś.Sa ludzie z problemami i każdy w środowisku ich zna.Wymagają pomocy ze strony opieki społecznej .Mnie ten news nie ucieszył,a teraz to mieszkanie 'chapnie ;ktoś za pół ceny .Cieszcie i chwalcie tragedią ludzką .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być głupim to jedno ,a głupotą chwalić się to drugie .Co to za człowiek ,który dopuszcza ,aby lokator zadłużył się na 60tyś.Sa ludzie z problemami i każdy w środowisku ich zna.Wymagają pomocy ze strony opieki społecznej .Mnie ten news nie ucieszył,a teraz to mieszkanie 'chapnie ;ktoś za pół ceny .Cieszcie i chwalcie tragedią ludzką .
  a co ma płacić za lokatora, a co do pomocy opieki społecznej to nie prezesa problem, od tego jest urząd miasta i rodzina, przecież córcia z nim mieszkała, dlaczego nie płaciła, czyżby miała to po tatusiu,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że prezesi spółdzielni są nieudolni w tym, co robią! Taki prezes -widząc, że ktoś nie płaci czynszu od 2-3 miesięcy -od razu powinien się tym zająć i przyjrzeć bliżej takim ludziom "czemu tak się dzieje" -zamiast czekać, aż zadłużenie sięgnie wielkich kwot! Nie rozumiem jak można być prezesem ,a jednocześnie zaniedbywać swoje obowiązki i dopuszczać do tak potężnych zadłużeń?! Prezesi z niepłacącymi czynsz powinni postępować podobnie jak Zakład Elektryczny z niepłacącymi za prąd: nie płacisz-ucinamy kable i "krótka piłka"! Z jednej strony mówi się, że jest bieda -a z drugiej strony słyszymy w mediach, że np.nie ma komu zbierać jabłek w sadach -brak rąk do roboty. Nie narzekajcie na "Żyda Kaszubskiego" ani na jakichś innych "Pisiorów", lecz najpierw sami zacznijcie od siebie i weźcie się do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie: Opieka Społeczna to jeden z największych kretyńskich wymysłów ostatnich lat! To właśnie Op.Społ. sprawia, że narasta nam patologia -głupki leniwe płodzą następnych głupków, a tamci następnych "lenioGłupków" -a jednocześnie "wiszą na klamkach Opieki" czekając na zasiłek! Szok, że zdrowi silni ludzie "za nicnierobienie" otrzymują kasę i żywność, podczas gdy "drugimi drzwiami" usilnie osoby niepełnosprawne wysyła się na wszelkie kursy zawodowe i szkolenia do zawodu! Ciekawe: ile wypracuje i wytworzy osoba niepełnosprawna? -a ile mogła by zrobić osoba silna i zdrowa będąca na zasiłku? Gdzie tu sens i logika?! Dlatego uważam, że tzw.Żyd Kaszubski zbyt mało "dokręca śrubę" lenioGłupkom żyjącym na łasce Opieki Społecznej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być tak: masz dług za czynsz, to musisz pracować na rzecz Spółdzielni (np.grabić liście na osiedlu) powiedzmy 100 godzin miesięcznie. A jeśli nie chcesz pracować na rzecz długu i Spółdzielni, to won z mieszkania na bruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...