Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BARAN I TYLE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... bo wariat na motorowerze za.....alał 200 albo 300 więc jak kierujący samochodem mógł go zauważyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca samochodu wyprzedzał w miejscu, gdzie jest to zabronione, a jakiś idiota wiesza psy na motocykliście. Oskarżając go za szybką jazdę... Lecz się deb***u!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~ napisał:
... bo wariat na motorowerze za.....alał 200 albo 300 więc jak kierujący samochodem mógł go zauważyć
Motorower 200 km/h ??? Szukasz dziury w całym.Motorowrer o pojemności 50cm jedzie góra 50 km/h ,a po zdjęciu wszystkich ograniczników jakie posiada to pojedzie max 80.Więc skąd te 200 albo 300 km/h ??? UWAGA!!!MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kierowca to bałwan któremu zbyt się spieszyło i jak często bywa ucierpieli kierujący jednośladem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy muszą posiadać prawo do poruszania się po drogach?Nie.Ci co jeżdżą na dwóch gazach oraz Ci którym brakuje rozumu powinni chodzić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak za tak idiotyczny manewr kierowca mondeo powinien kilka najbliższych miesięcy spędzić w areszcie by przemyśleć swoje postępowanie, ja bym to podciągnął pod usiłowanie zabójstwa, bo jazda pod prąd ewidentnie na to wskazuje... o utracie prawa jazdy na dłuższy czas nie wspomnę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało to takich ćwoków jeździ? Tak im się spieszy, że nie patrzą gdzie wyprzedzają tymi swoimi złomami co ledwie jadą ale przecież muszą wyprzedzać nawet w miejscach niedozwolonych i niebezpiecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jade stalym tempem 90km/h i smieje sie z tych co jada jak wariaci, wyprzedzaja na trzeciego czwartego ,gazu dodaja hamuja, wychylaja sie w lewo prawo przy wyprzedzaniu itp, omijaja wysepki a i tak sie razem spotykamy na czerwonym swietle:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na podobne wpisy w dniu postawienia tych 300 fotoradarów które ITD ma postawić w Śierpniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Motorower 200 km/h ??? Szukasz dziury w całym.Motorowrer o pojemności 50cm jedzie góra 50 km/h ,a po zdjęciu wszystkich ograniczników jakie posiada to pojedzie max 80.Więc skąd te 200 albo 300 km/h ??? UWAGA!!!MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!!
mylisz się kolego. Sam jechałem Aprilką 50cm, która po zdjęciu blokady spokojnie pójdzie 150 km/h, więc nie pieprz głupot o jakichś 80 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ci poszkodowani motorowerzyści byli? co z nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek bez ogórka napisał:
mylisz się kolego. Sam jechałem Aprilką 50cm, która po zdjęciu blokady spokojnie pójdzie 150 km/h, więc nie pieprz głupot o jakichś 80 km/h.
ale masz fantazję max 100 i to po bardzo dobrym tuningu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skąd ci poszkodowani motorowerzyści byli? co z nimi?
oni byli z Rokitna. kierujący Hondą jest nieprzytomny i OIOM-ie. jednym słowem mówiąc jest w bardzo złym stanie o o tym drugim nie wiem ale pewnie też jest w złym stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek bez ogórka napisał:
mylisz się kolego. Sam jechałem Aprilką 50cm, która po zdjęciu blokady spokojnie pójdzie 150 km/h, więc nie pieprz głupot o jakichś 80 km/h.
zgadzam się. ja widziałam jak on jeździł tym motorem. bardzo szybko ale czy wtedy szybko jechał to nie dam ręki obciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak szukać winy w kimś, kto tutaj akurat najmniej zawinił. Czytanie ze zrozumieniem najwidoczniej Polakom za dobrze nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
a ja jade stalym tempem 90km/h i smieje sie z tych co jada jak wariaci, wyprzedzaja na trzeciego czwartego ,gazu dodaja hamuja, wychylaja sie w lewo prawo przy wyprzedzaniu itp, omijaja wysepki a i tak sie razem spotykamy na czerwonym swietle:)
święta prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: st. sierż. Grzegorz Paśnik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Tam powinno być: st. sierż. Grzegorz Paśnik, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.
Gdzie - "tam"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
make a person, and also Michael Kors Bags currently have a person created Michael Kors Outlet Online for yourself from your hosting company Michael Kors Purses . A person's hosting company might best Michael Kors Outlet Handbags provide instructions Michael Kors Purses how to move { Michael Kors Outlet Handbags about doing this..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...