Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Flash mob w Lubartowie: 20 osób piło w centum miasta

Utworzony przez Gość, 29 kwietnia 2010 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Panie redaktorze, jest jedna zasada w pisaniu poprawnego artykułu: tytuł, lead, podpis pod zdjęciem oraz body nie mogą zawierać tych samych treści. W Pana tekście lead oraz body to to samo - o tytule nie wspomnę... Ja wiem, że jest pogoń za wierszówką, ale trochę rzetelności nikomu nie zaszkodzi. Pozdrawiam i czekam na poprawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki flash mob to ja mam co weekend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było ale z 5 może max 10 osób ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa, to ja już teraz wiem co u mnie na osiedlu robią codziennie menele pod sklepikiem ! Flash mob robią właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robiła Jublewska, Kołodyńska i inne "działaczki ruchu na rzecz miłośników "placu po bałwanku"? Ostatnio był tam ołtarzyk ku czci poległych bohaterów narodowych. Źle mi sie to wszystko kojarzy. Idąc ku nowoczesności można by tam postawić zamiast "szczekaczki' jak to było w okresie budowy socjalistycznej ojczyzny, telewizor z nastawionym na stałe programem 1 programu TVP. To by dopiero było fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi, chciałoby się powiedzieć?? Czemu niby ma to służyć ?? Takie Flash mob mam codziennie jak ... wyjedżam autem na ulice Lublina Spotykam wtedy setki, a nawet tysiace ludzi którzy robią dokładnie to samo co ja czyli ... stoją w korkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupie. I po co to komu. że może całe miasto przyjdzie soczek pić na placu? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUblewska z Tomasiakiem na każdej sesji Rady Miejskiej Lubartowa przedstawiają różne dziwne zachowania. Teraz wiem że to się nazywa flash mob, a może Jub Tom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się spotkają i narobią w gacie !!! ale będzie promocja dla miasta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...