Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

24-latek z Bangladeszu składał propozycje seksualne dziewczynce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 11:09 Powrót do artykułu
Dlaczego w państwie Polskim obcokrajowcy maja wiekdze uprawnienia niż Polacy!!!!! Pojechac za granice to Polak jes nikim i to mnie boli ze równo uprawmienie tylko dla kogo a ambasady maja to gdzies i czemu!!??Jade za geanice i nie mam nic do powiedzenia bo obywatele maja ochrone a w Polsce obcokrajowcy moga wszystko bo wypowiedza slowo dyskryminacja i kazdy sra pod siebie!!! Oraz prosze ukarac odoby na fejsie innych portalach i gazetach bo my nie jestesmy polaczki!!! TYLKO POLACY A ONI NIECH STOSUJA SIE DO PRAWA POLSKIEGO I JEZELI PRACUJA TO NIECH ZROZUMUA ZE ODBIERAJA CHLEB POLAKOM !!! NIE CHCA BYC U SIEBIE NIECH STOSUJA SIE DO PRZEPISOW POLSKI I TYLE SA NIE KOMRNTARZE BO POLACZKI!! MY POLACY JESTESMY I ZAPAMIETAC TO PROSZE OBYWATELE UKRAINY CZY ROSJI A TAK MOWILI POLACZKI JAK W CZASIE WOJNY MORDOWALI POLAKOW NACJE NARODOSCIOWE I TYLE!!! DZIWIE SIE ZE SLUZBY POLSKIE NIC Z TYM NIE ROBIA A OBCOKRAJOWCY NAS OSMIESZAJA BO JA JESTEM URAZONY JAKO POLAK!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba pracownik kebab center
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale te chłopy głupie, bsą pełnoletnie baby co dają bez szantażu a oni czepijają się malolat, do tego jak ona się umawiała to widocznie też chciała, dobra córcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ta małolata sama nie napisała mu że ma lat więcej niż w rzeczywistości. Bo i takie ewenementy w życiu już widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walentynkowy yebaca z bangladeszu buahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on pisał jak ledwo po Polsku duka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest gość z kebab center, nigdy więcej tam nie zjem, zboczeniec, doszły mnie słuchy że różne psikusy robili swoim klientom wcale bym się nie zdziwiła jak jeszcze sperma w sosie ich była. Fuu, wytepic tych ciapusow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bangladyjczyk-pedofil w polskim pierdlu? Well, good luck...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***siepomaga.pl/weronikaibartek pomagajmy poki czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi uchodżca w Polsce skoro Polska nie przyjmuje UCHOŹCÓW? A teraz będzie siedział za pieniadze podatników miał wikt i opierunrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi uchodźca w Polsce skoro Polska nie przyjmuje takich uchodźców? A teraz będzie siedział za pieniądze podatników miał wikt i opierunek. Żyć i nie umierać. Czyżby Rząd nas oszukiwał że nie przyjmuje zboczonych uchodźców, a jednak przyjmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd on się wziął w Polsce? Ej eja Bangla Desh, zupa szejka Rachmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd on poznał tą dziewczynę, a skad wiecie, czy ona nie  pisała mu że ma więcej lat,a skąd on wiedział, gdzie ona mieszka. No zaraz, on winien, a czy ona nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni, obywatele Bangladeszu, tak jak Niemiec, Francji, Kanady i Japonii nie są uchodźcami i mogą sobie do nas wjeżdżać, ile im się podoba. Ciekawe, czy na swoich niezbyt mądrych, lotnych i wykształconych znajomych wykonujących najbardziej prymitywne prace w Niemczech czy Anglii mówicie uchodżcy i dziwicie się, że tam są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bollanda piekny kraj, piekne dziewczyny /kibira zygu,zygu ba kszysz/Dla tej nacji to 50 palek po stopach i 10 km po jezdni szutrowej.W kraju zalotnika czesto stosowane kary o ktorych sie nie zapomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KACZYŃSKI NAS OKŁAMAŁ RPZYJĄ JUŻ PONAD 140.000 MUZUŁMANÓW, TO ZDRAJCA, WKRÓTCE GWAŁTY JAK W ANGLII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KACZYŃSKI NAS OKŁAMAŁ RPZYJĄŁ JUŻ PONAD 140.000 MUZUŁMANÓW, TO ZDRAJCA, WKRÓTCE GWAŁTY JAK W ANGLII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...