Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inspektorzy zasadzili się na busy

Utworzony przez normalny, 28 października 2008 o 23:22 Powrót do artykułu
Karanie za wysadzenie lub zabranie pasażera poza przystankiem jest grubą przesadą. Przepisy powinny być dla ludzi a nie odwrotnie. Co do reszty popatrzcie kto powozi busami - głównie młodzi "kierowcy" bez wiekszego doświadczenia za kółkiem i bez wyobraźni wożący ludzi 150 km/h i starzy kiermani z wiadomej firmy lubiący zajrzeć do kieliszka. Czy ci ludzie postawią sie szefowi który każe przeładować żeby zarobić kilka zł więcej na kursie, gnać ile fabryka dała żeby sie wyrobić w rozkładzie i oszczędza na samochodach? Postawią się to wylecą, a na ich miejsce przyjdą bardziej "ulegli". Zresztą bardzo dobry przykład w artykule - kobieta która ma prawo jazdy od roku... Pewnie niedługo wsiądzie w autobus i pojedzie w Alpy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co do tego nie zatrzymywania się na przystankach... w Mojej miejscowości nie ma przystanku!! i w takim razie co mamy zrobić?
0
michał napisał:
co do tego nie zatrzymywania się na przystankach... w Mojej miejscowości nie ma przystanku!! i w takim razie co mamy zrobić?
a mnie się wydaje ,ze przepisy sa faktycznie dla ludzi! jak czesto slyszy sie o tragicznych wypadkach z powodu wysiadania pasazerow w nieodpowiednich,nieprzystosowanych do tego miejscach?!?! ludzie pomyslcie o bezpieczenstwie, a nie o wygodzie!!!!!!!!!!!!!!!!! brak przystanku wg mnie nalezy zglosic do inspekcji ruchu drogowego lub innej placowki zajmujacej sie bezpieczenstwem na drogach, a moze wystarczy umieszczenie nazwy miejscowosci chociazby na tym forum??? kto wie kto zaglada na fora!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: