Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jamy: Wracali z wesela, spłonęli w samochodzie (wideo)

Utworzony przez malone, 16 maja 2010 r. o 16:53 Powrót do artykułu
tak strasznie mi smutno...ze nie mam juz sily.......... a tu tak mlodzi ludzie, tak pelni zycia zgineli... a ja nie mam sily zyc ...... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie zabij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DrogoWiec napisał:
"Żadna z dróg krajowych na Lubelszczyźnie nie spełnia standardów bezpieczeństwa Unii Europejskiej - (...) Nigdzie w Polsce nie jest tak źle jak na Lubelszczyźnie. Główny autor atlasu - doktor Kazimierz Jamroz z Politechniki Gdańskiej podkreśla, że to efekt braku infrastruktury..." (...) Ten powyzszy cytat dedykuje tym wszystkim ktorzy tak z urzedu jak i nie, ponosza bierna lub czynna odpowiedzialnosc za istniejacy stan rzeczy. Rodziny kolejnych ofiar lubelskich drog - teraz wszystko jest w Waszych rekach!!!
Bla bala bla.... Drogi jakie są każdy widzi ale to nie zwalnia kierowcę z odpowiedzialności nad dostosowaniem prędkości do istniejących warunków. Siła uderzenia świadczy że 60km/h to on nie jechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu, kochamy Cię wszyscy, na zawsze w naszych sercach (*).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Po weselu (rano) każdy jest klapnięty (pasażerowie i kierowca), więc przytomność umysłu i czas reakcji są OPÓŹNIONE !!! 2. Dozwolona prędkość na pewno była przekroczona. 3. 3 ofiary to wynik dwóch powyższych punktów. Koniec dyskusji o kiepskim stanie dróg czy innych "przyczynach" śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bla bala bla.... Drogi jakie są każdy widzi ale to nie zwalnia kierowcę z odpowiedzialności nad dostosowaniem prędkości do istniejących warunków. Siła uderzenia świadczy że 60km/h to on nie jechał...
Byles tam? Znasz przebieg wypadku? Reszte z szybkoscia jazdy wlacznie powiedz tworcom wskazanego atlasu bezpieczenstwa drogowego UE a nie nam kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1. Po weselu (rano) każdy jest klapnięty (pasażerowie i kierowca), więc przytomność umysłu i czas reakcji są OPÓŹNIONE !!! 2. Dozwolona prędkość na pewno była przekroczona. 3. 3 ofiary to wynik dwóch powyższych punktów. Koniec dyskusji o kiepskim stanie dróg czy innych "przyczynach" śmierci.
Znasz przebieg wypadku? Byles tam? Jestes naocznym swiadkiem? Reszte z szybkoscia jazdy oraz domniemanym "klapnieciem" wlacznie powiedz tworcom wskazanego atlasu bezpieczenstwa drogowego UE a nie nam kierowcom. Wiesz skad sie bierze w Polsce m. innymi tak duza ilosc wypadkow w tym wypadkow smiertelnych w stosunku do innych krajow UE? Odpowiedz na powyzsze rowniez znajdziesz w EuroRAP (European Road Assessment Programme). Byc moze to wlasnie tworcom Europejskiego Atlasu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego powinienes powiedziec, ze sa w bledzie bo sam najlepiej wiesz co bywa przyczynami wypadkow, smiertelnych wypadkow rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Drogowcu..... g..no prawisz, gdzie najdalej w oststnim roku byłes autem? Pojedz w zachodniopomorskie i zobacz tam te dziury w drogach to zmienisz zdanie.... lubelacy chrzaia o super drogach na ziemiach zachodnich gdzi enigdy tam ni ebyli....
Czy ja pisalem, ze jestem autorem wspomnianego Europejskiego Atlasu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego? To im zglaszaj, ze zle wykonali swoja ponad roczna prace a nie mnie - uzytkownikowi europejskich drog lokalnych, krajowych i miedzynarodowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bla bala bla.... Drogi jakie są każdy widzi ale to nie zwalnia kierowcę z odpowiedzialności nad dostosowaniem prędkości do istniejących warunków. Siła uderzenia świadczy że 60km/h to on nie jechał...
Taka prawda że w na zachodzie kierowcy bardziej stosują się do znaków drogowych bo łamanie przepisów jest srogo karane i konsekwentnie karane, poza tym u nas łamanie przepisów, prawa to można by rzecz na narodowy sport.... a potem w najlepszym wypadku płacimy mandat a w najgorszym płacz rodzin..... Prosty przykład... głupi zwyczaj "dziękowania" światłami awaryjnymi w Niemczech za takie coś mój znajomy zapłacił 400 euro (za stwarzanie niebezpiecznej sytuacji na drodze - tak stwierdził policjant) Co do przyczyn wypadku to jestem ciekaw jaki był stan samochodu, i nie chodzi mi o to że silnik pracował a samochód jeździł pytanie trzeba zadać to: jaki był stan ogumienia, amortyzatorów i hamulców - ludzie nie doceniają tych trzech rzeczy a te trzy rzeczy mogą spowodować że na zakręcie samochód może wcale nie mieć przyczepności... dla niektórych najważniejsze są alufelgi.... stereo i wydech.... reszta to już jakoś się kreci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bla bala bla.... Drogi jakie są każdy widzi ale to nie zwalnia kierowcę z odpowiedzialności nad dostosowaniem prędkości do istniejących warunków. Siła uderzenia świadczy że 60km/h to on nie jechał...
No po tym jak się auto złożyło to nie jechał na pewno nawet 90 km/h...... a na takiej wąskiej drodze nawet 90 km/h to dużo. Prosty przykład, kierowca mógł nawet złapać za komórkę żeby napisać smsa, lub zmienić piosenkę w radio i to wystarczy żeby auto zjechało na pobocze a jak to było na zakręcie to już niestety fizyki się nie oszuka..... a hamowanie na trawie to już nic nie daje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragediia wielka bo znów gina ludzie i do tego młodzi ludzie, ale może pora zastanowic sie i ruszyc z akacja - policja media szkoły, szkoły nauki jazdy - bo praktycznie nie ma poniedziałku bez tak smutnych wiadomości. Chyba potrzebna jest akcja przypominająca szczególnie młodym ludziom, że samochód to nie zabawka, a droga to nie tor do jazdy szybkiej a przez to niebezpiecznej, a życie i zdrowie to najcenniejsze co mamy. Rodzice godzą sie na zakup szybkich aut albo je kupuja sami, szkoły nauki jazdy chyba nie ucza bezpiecznej jazdy bo efekty widać, policja łapie a sądy wypuszczaja tych z "promilami" itd itd Chyba jest jakis sposób by uczulac, uświadamiac, tłumaczyć wszystkim kierowcom co to jest szybkość bezpieczna, szczególnie przy tak dużej ilości aut na drogach, uświadamiać i docierać do wszystkich: rodziców, nauczycieli, młodych kierowców i tych ze stażem, instruktorów - trzeba krzyczeć głośno - szokować , pokazywać zdjęcia, coś robić .... bo kolejny weekend i nastepny i lato sie zbliża i dyskoteki i znowu powroty - bić na alarm !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO ZWYKLE JEST KIEDY W RĘCE DZIECI DOSTAJĄ SIĘ ZABAWKI DLA DOROSŁYCH. Tak tak data urodzenia 1988 r jeszcze o niczym nie mówi-do daty trzeba jeszcze dorosnąć emocjonalnie. Tylko współczuć rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejski Atlas Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ...a kogo obchodzi co to jest za ustrojstwo ? Kilku małolatów zginęło wracając z wiejskiego wesela. To częste przypadki po wiejskich weselach albo dyskotekach. A patrząc na wrak auta to jechali tyle, że ho ho. A tu "naukowcy" pitolą coś o jakimś atlasie drogowym. Tylko patrzeć jak Policja poda prędkość z jaką jechało auto i wtedy się sami ośmieszycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co gadacie głupoty straszne też jestem młody 20 lat ale od roku codziennie robie 300km i co tylko dlatego ze jestem młody mam miec wypadek tak? zreszta może i jechali szybciej niż powinni i co z tego? wy nie jechaliście nigdy szybciej niż są ograniczenia tak? a jakby wtedy Wam świetnym kierowcom co jeździcie dziesiątki lat sie coś przydarzyło to juz nie takie ważne tak bo stary kierowca tak? szkoda ludzi, młodych ludzi. P.S. polecam artykuł; ######wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morder...suja_media.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Nie ma miejsc niebezpiecznych.Sa tylko niebezpieczni kierowcy.
kolego kierowca tego pojazdu byl trzezwy i byl oceniany przez ludzi jako bardzo dobry i rozwazny kierowca. to bylo wiekie nieszczescie tak wiec ten konemtarz jest nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam Magdę, miała 16 lat ;** byłyśmy w jednej szkole. ona nie była taka jak inni. nie zapomnimy. nigdy ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie linki do ich profili na NK : ) \o/ dobrze ze rozwalili sie na drzewie, a nie wjechali w inny samochod prowadzony przez normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wycinają te drzewa przy drogach.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych... Wiem co to znaczy stracić najbliższą osobę w wypadku samochodowym... Człowiek odchodzi a my zostajemy załamani i pełni pytań.... (*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcja napisał:
dajcie linki do ich profili na NK : ) \o/ dobrze ze rozwalili sie na drzewie, a nie wjechali w inny samochod prowadzony przez normalnych ludzi.
kretynie a po co Ci ich profile na nk?! ;/ masz nasrane we łbie ;/ następny/a co wie że za kierownicą siedział jakiś idiota ;/ lecz się! ;/ skoro chcesz ich profile to daj swój to porozmawiamy na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...