Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeden Lubartów, trzy telewizje

Utworzony przez jon, 5 sierpnia 2010 o 22:07 Powrót do artykułu
na ilu TV skończą ? śmiech ogarnia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zaoraj ta wioske pijakow
0
Obawiam się ,że przedsięwzięcie to raczej nie przyniesie zarobku organizatorom! A jest tworzone w całkiem innym celu. Zrobiła się ostatnio taka moda na promowanie się w TV która dotarła już i do małych miasteczek. Patrz przykład serial Ranczo. Co tu pokazywać w TV w takiej małej mieścinie. A przede wszystkim ciekawe skąd wezmą tylu reklamodawców aby wyjść na swoje. Nawet w Lublinie mają problemy aby codziennie znaleźć jakiś sensowny temat do wiadomości. A i tak jest to zazwyczaj kronika kryminalna. Skończy się na monologach i kłótniach lokalnych polityków. Ja mam taką propozycję aby każdy ważniejszy urzędnik zrobił sobie TV Bigbrowera ze swojego gabinetu. Wówczas każdy będzie zadowolony i dowartościowany.
0
To walka w wyborach samorządowych zanosi się dość ostro.Jedna telewizja prawie starosty i PSL-u,druga pod nadzorem prezesa Tomasiaka,ale za pieniądze spółdzielców.Jedna i druga już sponsorów ma,tylko jak w wyborach przepadną pp:starosta i prezes,to niewiadomo czy choć jedna telewizja przed upadkiem się obroni.Jeszcze jeden element wchodzi w rachubę:to ,że radni powiatu i SM mogą niechętnie patrzeć na kaprysy swoich szefów.Starostwo żyje z podatków,a spółdzielnia także kasa czŁonków.Rachunki s-ni są delikatnie mówiąc wątpliwe.Gdyby powołac wspólnotę,to by były połowę mniejsze!Zyczę sukcesów pomysłodawcom założenia telewizji,ale ludzka cierpliwość nie jest wytrzymała bez końca!
0
A ja stawiam ze Josef zyje jeszcze z kasy banku z niedźwiady
0
błazenada,na telewizję prezio ma kasę, a na osiedlach dalej ciemno jak w d...ie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: