Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezły sołtys!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie jest "wyciągnięte" w pionie - twarz w rzeczywistości jest okrągła i nie tylko gęba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah - ale jazda :] kto by pomyślał kto - pamiętam go jak latał po ZSZ w sweterku ala kononowicz - kariera godna nikodema dyzmy - szkoda tylko - ze jak zwykle partyjniactwo ma się lepiej niż realne trzeźwe spojrzenie - ale po PSL chyba nikt sie niczego innego nie spodziewa PS. zgadnijcie w ilu rządach PSL w zamian za stołki nie była w koalicji ? - to świadczy tylko o sprzedajnej naturze tej partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUSownik napisał:
hahahah - ale jazda :] kto by pomyślał kto - pamiętam go jak latał po ZSZ w sweterku ala kononowicz - kariera godna nikodema dyzmy - szkoda tylko - ze jak zwykle partyjniactwo ma się lepiej niż realne trzeźwe spojrzenie - ale po PSL chyba nikt sie niczego innego nie spodziewa PS. zgadnijcie w ilu rządach PSL w zamian za stołki nie była w koalicji ? - to świadczy tylko o sprzedajnej naturze tej partii
no i co z tego, że był w sweterku? jako ktoś w sweterku to już źle? chcesz może cenzurę na ubrania wprowadzać? to zapisz się do gazety wyborczej jeden z najinteligentniejszych gości w ZSZ, krytyczny wobec rzeczywistości, ale nigdy na nią się nie wypinał, prawie po 20 latach wciąż pamiętam jego niektóre powiedzenia popieram tę kandydaturę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szufladkuje ludzi ale partie - PSL jest jakie jest i dlatego uważam, że kto z PSL przystaje takim jak PSL sie staje - tyle w temacie a jakby był taki krytyczny to by na pewno z PSL nie miał nic wspólnego ta partia morzy tylko o jednym o KORYCIE - wielkim korycie z którego można żreć publiczne pieniądze nie będąc przez nikogo rozliczanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszną linie prezentuje władza w lubartowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opluwanie nawet Wam nie wychodzi. Zero konkretów, same epitety bez pokrycia. Najwyraźniej Wam szkoda. Ja tam go dobrze ze szkoły wspominał. Bardzo dużo dla niej zrobił i od lat RCEZ to jedna z największych i najlepiej działających szkół w powiecie. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy u władzy zawsze musi być ktoś z wyglądem tucznika???Te podwójne podgardla .....te króciuchne serdelkowate paluchy.Na pewno nie ma nikogo innego w tym Lubartowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jedyny wykona polecenie Starownika: "I nic mi tu nie ruszać do mojego powrotu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
On jedyny wykona polecenie Starownika: "I nic mi tu nie ruszać do mojego powrotu".
buahahha - 17.5 sekundy z życia stracone na śmiech :] - niezłe - gratulacje :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik KRUSownik napisał:
hahahah - ale jazda :] kto by pomyślał kto - pamiętam go jak latał po ZSZ w sweterku ala kononowicz - kariera godna nikodema dyzmy - szkoda tylko - ze jak zwykle partyjniactwo ma się lepiej niż realne trzeźwe spojrzenie - ale po PSL chyba nikt sie niczego innego nie spodziewa PS. zgadnijcie w ilu rządach PSL w zamian za stołki nie była w koalicji ? - to świadczy tylko o sprzedajnej naturze tej partii
PSL napewno nie był w tej koalicji w której byli twoi kumple a dziś siedzą w pierdlu za latanie z jajami na wsierzchu po partyjnej remizie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bree napisał:
Czy u władzy zawsze musi być ktoś z wyglądem tucznika???Te podwójne podgardla .....te króciuchne serdelkowate paluchy.Na pewno nie ma nikogo innego w tym Lubartowie?
Takie deb***ne komentarze ośmieszają to forum. Wystaw swoje zdjęcie to ocenimy twoją urodę zakompleksiony patałachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
On jedyny wykona polecenie Starownika: "I nic mi tu nie ruszać do mojego powrotu".
pożyjemy, zobaczymy szanowna Joasiu. Masz chyba przykre partyjne doświadczenia, skoro wygadujesz takie bzdury. PSL to nie Samoobrona ani PiS tu nie trzeba świadczyc specjalnych usług prezesowi. Tak jak, ktoś wczesniej napisał, 20 lat temu latał w sweterku a dzis jet starosta, to boli domorosłych komentatorów, bo oni ciągle w tym samym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawid napisał:
... PSL to nie Samoobrona ani PiS tu nie trzeba świadczyc specjalnych usług prezesowi...
Co masz na myśli, kretynie? Przypominam ci, że w tym powiecie PSL jest w koalicji właśnie z PIS-em. Widzę, że w epitetach przypominasz tych z Samogwałtu w białoczerwonych krawatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nexus napisał:
Co masz na myśli, kretynie? Przypominam ci, że w tym powiecie PSL jest w koalicji właśnie z PIS-em. Widzę, że w epitetach przypominasz tych z Samogwałtu w białoczerwonych krawatach.
Narazie nie używałem epitetów, ale dla ciebie deb***u zrobiłem wyjątek skoro ty nie potrafiłś się od nich powstrzymać już w pierwszym zdaniu. Jesteś chyba z toruńskiej rodziny prawdziwych Polaków i pewnie dlatego masz monopol na prawdę. Tylko co ma piernik do wiatraka? Co ma koalicja w powiecie do partyjnej służalczości o którą został posądzony Puła? Znam go i wiem, że da sobie radę może lepiej od Starownika i napewno nie potrzebuje sterowania. Na początku kadencji lepszy numer zrobiła pani Bielińska z PiSu rezygnując i wracając po 3 miesiącach pracy w ZUS na stanowisko wicestarosty, za kogo wtedy robił zastępujący ją pan Zygadło ? A pan Starownik niech pokarze na co go stać w sejmie skoro na to się zdecydował, czekamy na efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawid napisał:
... PSL to nie Samoobrona ani PiS tu nie trzeba świadczyc specjalnych usług prezesowi...
Przypominam ci, kretynie, że zarzuciłeś prezesowi, także, PIS-u, że trzeba mu świadczyć jakieś inne "specjalne usługi". Jesteś zwykła polityczną hieną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nexus napisał:
Przypominam ci, kretynie, że zarzuciłeś prezesowi, także, PIS-u, że trzeba mu świadczyć jakieś inne "specjalne usługi". Jesteś zwykła polityczną hieną.
Wychodzi na to, że Leper to przynajmniej zdrowy facet, bo twojemu prezesowi wystarcza kot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nexus napisał:
zarzuciłeś prezesowi PIS-u, że trzeba mu świadczyć jakieś inne "specjalne usługi". Jesteś zwykła polityczną hieną.
Przecięż twój prezio to "kandydat specjalnej troski" więc zapewne potrzebuje specjalnej pomocy. A o czym ty myślałeś, lebiego umysłowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
opluwanie nawet Wam nie wychodzi. Zero konkretów, same epitety bez pokrycia. Najwyraźniej Wam szkoda. Ja tam go dobrze ze szkoły wspominał. Bardzo dużo dla niej zrobił i od lat RCEZ to jedna z największych i najlepiej działających szkół w powiecie. Trzymam kciuki.
Jeśli wiesz coś na ten temat , bo ja wiem to największe nieszczęście tej szkoły! Szkoda gadać nie życzyć nikomu takiego szefa , który promuje lizustwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Partia rządzi , partia radzi , partia nigdy Cię nie zdradzi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...