Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Julka czeka na pomoc. Potrzeba 300 tys. na operację w USA

Utworzony przez ADEEE44, 5 grudnia 2014 r. o 13:58 Powrót do artykułu
MOŻE TO ZABRZMI WSTRĘTNIE, TO JA BYM WYSTOSOWAŁ APEL DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO W POLSCE, O WSPARCIE!!TYLE KASY ROCZNIE MARNOTRAWI TA INSTYTUCJA, DOSTAJE Z KASY PAŃSTWA, UE, SAMORZĄDÓW, CIĘŻKIE MILIARDY ZŁ!!OSTATNIO DZIĘKI KONTROLI FRANCISZKA, WYSZŁO NA JAW ILE MILIONÓW EURO, ZAKOPALI PANOWIE W SUKNIACH PURPUROWYCH, WYBRANI ZA PANOWANIA JP II!!KSIĘŻA TAK KOCHAJĄ DZIECI, PONOĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TO ZABRZMI WSTRĘTNIE, TO JA BYM WYSTOSOWAŁ APEL DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO W POLSCE, O WSPARCIE!!TYLE KASY ROCZNIE MARNOTRAWI TA INSTYTUCJA, DOSTAJE Z KASY PAŃSTWA, UE, SAMORZĄDÓW, CIĘŻKIE MILIARDY ZŁ!!OSTATNIO DZIĘKI KONTROLI FRANCISZKA, WYSZŁO NA JAW ILE MILIONÓW EURO, ZAKOPALI PANOWIE W SUKNIACH PURPUROWYCH, WYBRANI ZA PANOWANIA JP II!!KSIĘŻA TAK KOCHAJĄ DZIECI, PONOĆ!
Popieram! Koszt jednej limuzyny biskupiej... Lub kilku skrzynek lepszego watykańskiego wina mszalnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie ma się co zastanawiać czy kościół da czy nie Od wieków jest tak że tylko najbiedniejsi ludzie pomagają w celach charytatywnych a nie budują pomniki czy muzea jak ci najbogatsi Niech się udławią tą kasą I tak ze sobą nie zabiorą Ja sam mam małe dziecko i przelałem tylko 10 zł ale każdy żeby tyle dał to mała dziewczynka już by była w stanach Trzymam kciuki za rodziców żeby udało się uzbierać brakującą kasę i dużo zdrowia dla małej JULKI Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie ma się co zastanawiać czy kościół da czy nie Od wieków jest tak że tylko najbiedniejsi ludzie pomagają w celach charytatywnych a nie budują pomniki czy muzea jak ci najbogatsi Niech się udławią tą kasą I tak ze sobą nie zabiorą Ja sam mam małe dziecko i przelałem tylko 10 zł ale każdy żeby tyle dał to mała dziewczynka już by była w stanach Trzymam kciuki za rodziców żeby udało się uzbierać brakującą kasę i dużo zdrowia dla małej JULKI Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie ma się co zastanawiać czy kościół da czy nie Od wieków jest tak że tylko najbiedniejsi ludzie pomagają w celach charytatywnych a nie budują pomniki czy muzea jak ci najbogatsi Niech się udławią tą kasą I tak ze sobą nie zabiorą Ja sam mam małe dziecko i przelałem tylko 10 zł ale każdy żeby tyle dał to mała dziewczynka już by była w stanach Trzymam kciuki za rodziców żeby udało się uzbierać brakującą kasę i dużo zdrowia dla małej JULKI Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne ile, i mała kwota i większa przybliża rodziców i małą do upragnionego celu. Jestem przekonany że się uda - bo poprostu musi. Jeszcze troszkę czasu jest. Ludzie u nas biedni ale dobrzy i momo swoich problemów - pomogą. Podziwiać należy rodziców z jaką determinacją walczą o zdrowie i przyszłość dziewczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle ile mogłam -pomogłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle ile mogłam -pomogłam
 
tyle ile mogłam -pomogłam
Jeśli TAK NAPRAWDĘ chcesz POMÓC, to rodzicom tego dziecka DAJ DO RĘKI kasę (!) -i nie szukaj POŚREDNIKÓW (!) -bo oni to nie wiem czy 10% przekazanej Twojej kasy "przekażą" dla tego potrzebującego dziecka (!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne ile, i mała kwota i większa przybliża rodziców i małą do upragnionego celu. Jestem przekonany że się uda - bo poprostu musi. Jeszcze troszkę czasu jest. Ludzie u nas biedni ale dobrzy i momo swoich problemów - pomogą. Podziwiać należy rodziców z jaką determinacją walczą o zdrowie i przyszłość dziewczynki.
 
nie ważne ile, i mała kwota i większa przybliża rodziców i małą do upragnionego celu. Jestem przekonany że się uda - bo poprostu musi. Jeszcze troszkę czasu jest. Ludzie u nas biedni ale dobrzy i momo swoich problemów - pomogą. Podziwiać należy rodziców z jaką determinacją walczą o zdrowie i przyszłość dziewczynki.
Z Determinacją ???! Ty chyba och*jałeś! Gdyby TU była determinacja, to jedno z rodziców pojechało by za granicę lub coś takiego... Determinacja...-chyba w chory sposób pojmujesz słowo determinacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź do BellaKoza: Będę osobą zbierającą jutro do puszek. Co uzbieramy to W CAŁOŚCI wpłacamy na konto Julki. Robiliśmy to już wiele razy i dzięki temu (między innymi) brakuje już tylko 300 tysięcy złotych. Zachęcam do wpłat!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Z Determinacją ???! Ty chyba och*jałeś! Gdyby TU była determinacja, to jedno z rodziców pojechało by za granicę lub coś takiego... Determinacja...-chyba w chory sposób pojmujesz słowo determinacja...  
ty dziad to jednak dziad jesteś i tyle w temacie. ciekawe co zrobisz jak ciebie tragedia dopadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...