Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazali mu nago biec przed autem

Utworzony przez 132, 3 listopada 2008 r. o 16:03 Powrót do artykułu
jeb*** śmiecie !!! zagazować takich !!! i wykastrować zaraz ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zabiorą wiaderko wazeliny ze sobą do paki. A tak poważnie to powinni ich w mieście powiatowym publicznie wychłostać, a potem dla przykładu zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić bestie bo nie mam chęci łożyć na ich utrzymanie w pudle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zaraz zabić? Ukarać odpowiednio,po 7lat i wystarczy,ale znając nasze organa sprawiedliwości,dostaną małe wyroki w zawiasach i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwyrodnialcy!!!!! w Polsce nie ma kary i dlatego tak się dzieje.Teraz należy im zrobić dokładnie to co oni zrobili temu chłopakowi!!!KASTRACJA!!!KASTRACJA I JESZCZE RAZ KASTRACJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie młodzi - jak wygląda cwaniak na policji- a jaki grzeczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie więzienie a kara chłosty. Może gdyby dostał jeden z drugim po 300 batów, by pomyślał zanim wyrządzi komuś coś złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chlopaki lubią wykorzystywanie sexualne, to w więzieniu mile spędzą czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobże powinni gówniarzom dobrze dołożyć w więzieniu się z nimi zabawią , niech sie tylko dowiedzą co to za zboczeńcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczy należy nazywać po imieniu, taki tytuł byłby lepszy: "Dwóch homoseksualistów zgwałciło młodego meżczyznę." Ci geje stanowią poważne zagrożenie dla ludzi. Jeśli nie wylądują w więzieniu na wiele lat, następnym razem zgwałcą nieletniego lub dziecko. Jeszcze o nich usłyszymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten w czerwonej koszulce podoba mi sie:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najleprzą karą dla takich zwyrodnialców byłoby zadanie im takiego samego cierpienia i tatuaż na czole mówiący o ich zbrodni!!! <<>> wiedząc jak niewielkie kary stosowane są wobec takich przestępców złość ogarnia człowieka i chęć przywrócenia zawodu kata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale trzeba pamiętać: -wtrącić do więzienia żeby podatnicy płacili za jego utrzymanie - źle -kara śmierci - źle, zabijajac ludzi robimy sobie sami krzywdę, spada konsumpcja, likwiduje się miejsca pracy (piszę o globalnych skutkach takiego postępowania, aczkolwiek sam jestem za przywróceniem kary śmierci) - kary stosowane w biblii, wydają mi się najbardziej odpowiednie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne juz w to wierze!! szczególnie z tym wykorzystaniem seksualnym to jaks kpina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne;} kpina - a to ciekawe... i zapewne za niewinność zostali aresztowani... powinni ponieść stosowną karę i tego im życzę!!! współczuję jedynie rodzinom za manie takich krewnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tym to co za różnica czy wykorzystywanie seksualne to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Kamila, mówcie co chcecie to dobry człowiek, choć Wam pewnie w to trudno teraz uwierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciutko z nimi porządek w więźniu zrobią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poje***i ludzi już nie wiedzą co mają z sobą robić, mam tyle lat co oni ale żeby myśleć jak gówniarze niech zacznął się trzymać mamusi spódniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez znam Kamila i w zyciu nie przeszloby mi przez mysl,ze moglby zrobic cos takiego;( to prawda,ze trudno uwierzyc w to co sie stalo... ...jednak cos stalo sie<!> rowniez wspolczuje poszkodowanemu i rodzinom - to musi byc szok;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...