Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za kraj w którym zwierzętom zabrania się swobodnie poruszać się po ulicy? Czyżby ludzie w Polsce tak bardzo bali się zwierząt? Może i słusznie za to co im robią. Na świecie i (kiedyś w Polsce) pies mógł swobodnie chodzić po ulicy bez smyczy i kagańca. Pies powszechnie jest uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Ale człowiek dla psa jest już często bestią. Polska to zaścianek Europy. Prawo powinno chronić słabszych w tym także zwierzęta. W tym przypadku to człowiek był śmiertelnym zagrożeniem dla psa a nie pies dla człowieka. A może kierowaca był pijany? W każdym bądź razie powinnien ponieść surową karę przewidzianą przez kk - 2 lata więzienia.
Dlatego Tusk musi odejść,nie może być tak żeby pies nie mógł się swobodnie poruszać i żeby był wszędzie i w każdym miejscu monitoring. Stajemy się powoli państwem mocno policyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły łgarz z tego kierowcy. Cwaniaczek "myślał", że bryła lodu oderwała się od ładnie umytego samochodu i to w czasie kiedy od kilku dni na dworze była dodatnia temperatura - buhahaha. Kłamca i przestępca w jednym. Za karę po jego autku powinien przejechać walec drogowy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla ciebie to jest czlowiek??? dla mnie to kawal drania ktory nie zasluguje na nic traktujac tak zwierzeta 
Nawet jeśli, to w dalszym ciągu jest to istota żywa, więc spalenie owego kierowcy żywcem w samochodzie świadczy o tym, że ci rozmyślnie popierający taką akcję są również zwyrodnialcami, a nie obrońcami zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłam sms'y chłopaka przez tą stronkę  trzyw.pl/07c  Okazało się że pisze też z inną dziewczyną niby nie winne rozmowy, ale trochę jestem zazdrosna. Co mam zrobić ?pogadać z chłopakiem tylko wyjdzie że go szpieguje, czy poczekać i sprawdzać wiadomości może macie inne propozycje proszę o pomoc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dziecko często nie wraca do domu na czas. Chodzi na wagary, teraz mogę przeczytać jego sms'y tutaj skraca.cz/ap0 i dowiedzieć gdzie jest  to mnie trochę uspokaja, ale troche źle się z tym czuję szpiegując dzieck    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: skraca.cz/navigator Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie adwokat chciał ominąć kota i wpadł w budynek teatru. Teraz biedaka ciągają po sądach bo niby pijany, a on od miesięcy im zwolnienia od lekarzy przynosi i nikt mu nie wierzy, że jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wolno krzywdzić istot żywych tak mówi baymax w filmie wielka szóstka ale to mój pies nic mu się nie stało więcej nie mogę o nim powiedzieć załatwiam sprawy potajemnie z kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...