Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to wszystko, bo jechał 30km/h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I patrzył w lusterka bo motocykle są wszędzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I moje pieniądze idą na utrzymanie przy życiu ............! A chyba składkę miałem płacic za siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów to cholerne drzewo wyszło na drogę i zaatakowało biednego motocyklistę! Wszystkiemu winne są drzewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pojeb na motorze. Skąd to to się bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy wszyscy jestescie zje***i..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEBRI napisał:
Znowu pojeb na motorze. Skąd to to się bierze?
Widać że wszyscy którzy do tej pory wypowiedzieli sie w tym wątku mają mokro w gaciach z zazdrości motocyklistom że jeżdzą tymi wspaniałymi maszynami. Współczuje wam że wasz iloraz inteligencji o raz niedorozwój nie pozwala wam prowadzić pojazdów jednośladowych. Naprawdę mi przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, w końcu są wypadki spowodowane różnymi pojazdami,ale najbardziej odbija się na motocyklistach,to jest cholerna zazdrość tych ,którzy nie mogą sobie pozwolić na takie wspaniałe maszyny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Popieram, w końcu są wypadki spowodowane różnymi pojazdami,ale najbardziej odbija się na motocyklistach,to jest cholerna zazdrość tych ,którzy nie mogą sobie pozwolić na takie wspaniałe maszyny:)
a ja wole sie wygodniutko usadzić w fajnym autku - motocykle mnie nie kręcą , nie mają takiego obowiązku, że muszą mi sie podobać... zapraszam po 22.00 na przedłuzenie al. JP II - jeden ryk motorów, to Ci inteligentni motoccyklisci urządzają wyscigi ( o tej porze kursują jeszcze mpki!!, ludzie chodzą ) , na pewno jeżdzą tylko 30km/h, na tylnym kole... jak sie którys rozpieprz***y to nawet mi nie bedzie szkoda, niech tylko szybko posprzątają ulicę, żeby mózg albo oczy gdzieś pod krawężnikiem nie leżłay, bo sie nie daj Boże kto posliznie i kostkę skręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a ja wole sie wygodniutko usadzić w fajnym autku - motocykle mnie nie kręcą , nie mają takiego obowiązku, że muszą mi sie podobać... zapraszam po 22.00 na przedłuzenie al. JP II - jeden ryk motorów, to Ci inteligentni motoccyklisci urządzają wyscigi ( o tej porze kursują jeszcze mpki!!, ludzie chodzą ) , na pewno jeżdzą tylko 30km/h, na tylnym kole... jak sie którys rozpieprz***y to nawet mi nie bedzie szkoda, niech tylko szybko posprzątają ulicę, żeby mózg albo oczy gdzieś pod krawężnikiem nie leżłay, bo sie nie daj Boże kto posliznie i kostkę skręci...
To sobie jeździj tym samochodem i nie pierdo*****ol tu głupot ok.bo az nie chce mi sie czytac co ty pierdo*******lisz wiesz...jestes zalosny....ciekawe czy bys byl takim kozakiem jak by ktos z twojej rodziny zginal,albo mial grozny wypadek!!!!Watpie czy bys tak dalej myslal jak teraz wypisujesz glupoty...Zal mi ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rodzinna tragedia i nie ma co tu chrzanić takich głupot bo u każdego może się zdarzyć coś takiego.Znam tych braci i jestem w szoku.Bardzo współczuje całej tej rodzinie...((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pojeb na motorze. Skąd to to się bierze? To jest rodzinna tragedia i nie ma co tu chrzanić takich głupot bo u każdego może się zdarzyć coś takiego.Znam tych braci i jestem w szoku.Bardzo współczuje całej tej rodzinie...(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wam konkretnie mozgi powypalalo?! nie znacie ludzi, a oceniacie w ten sposob! pojeb na motorze?!! co to ma byc?! czlowieku czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co piszesz? najchetniej sama powiedzialabym tobie tak samo prosto w oczy za ten komentarz... brak slow dla twojego toku myslenia! a raczej wlasnie jego braku! osobiscie lacze sie w zalu i smutku z rodzina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I moje pieniądze idą na utrzymanie przy życiu ............! A chyba składkę miałem płacic za siebie!
wiesz co żal mi ciebie!!!! "twoje pieniądze idą na utrzymanie przy życiu"? ciekaw jestem czy gdybyś ty był w takiej sytuacji walczył bys o życie to jaka reakcja była by twojej rodziny na taki komentarz, cóż można dodać taka jest reakcja ludzi twojego pokroju na ludzką krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo współczuje rodzinie ,nieznam przyczyny wypadku,ale jeżeli był to korzeń drzewa który podniósł asfalt na tym zakręcie to jest to niebezpieczne dla każdego pojazdu,przez ostatnie lata nikt się tym nie zajął.może teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...