Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny inwestor w strefie ekonomicznej. Z branży metalowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 o 13:05 Powrót do artykułu
A były na szczęście burmistrz w tym miejscu usilnie chciał stworzyć sortownię wokół której nic by więcej nie powstało i byłoby max 100 zatrudnionych osób. A tu proszę. Już na pracę 1000 a będą powstawać zapewne kolejne firmy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obecny burmistrz i wiceburmistrz nie zrobili niczego z własnej inicjatywy, żeby oddalić sortownię od Lubartowa. Nie wypisujcie głupot, bo dokładnie pamiętamy, jak było. Gdyby nie opór komitetu protestacyjnego mielibyście złote gody ...szczurów w Lubartowie. nie ma co piersi wypinać do orderów. Ludzie wywalczyli spokój i czyste powietrze bez niczyjej łaski.
0
Wybitny PISIOR .Podobno już jako student miał talenty zarządczo przywódcze. Nie wylić z wódczanymi
0
kolejny polski obór pracy za 1500zł netto rewelacyjna informacja
0
lubartowianin z biedronki obok napisał:
kolejny polski obór pracy za 1500zł netto rewelacyjna informacja
ale za darmo 500+ jest, także w naszym kraju osoby pracujące są uważani za zło konieczne, to tylko "idioci" pracują tak jak ostanio powiedział mi sąsiad jak szłam do pracy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: