Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kombajn wypadł z mostu i wpadł do rzeki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 11:52 Powrót do artykułu
ciekawa sprawa z tym akumulatorem, w ciagniku to chyba całkiem duży jest i ciężki. Ja po pijaku nie odważyłbym się go wyjmować z pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakladasz ze byl pijany? A zupelnie nic o nim nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę nie pracuje się kombajnami. Ostanimi tygodniami było wystarczająco pogodnie, żeby zebrać zboże w dni powszednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę kombajn ale rzeki jakoś dojrzeć nie mogę , chyba ukradli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to co rośnie na pierwszym zdjęciu obok kombajna to marichłana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może to jest marichułanina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadł w poślizg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 kucyków andorii ... i wyniosło na hopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostosował prędkości do warunków na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jazda tylnonapędowcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TEN DEBIL KOMBAJNISTA JECHAŁ DROGĄ PUBLICZNĄ Z PODPIĘTYM HEDEREM - CZY WIEŚNIAKA PRAWO NIE OBOWIĄZUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy od kiedy kombajn ma napęd na tył :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca kombajnu się pojawił na miejscu zdarzenia. Pewnie gonił niesforny kombajn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzeźwy był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes wiesniakiem i debilem widac ze tylko przed komputerem siedzisz i zycia na wsi nie znasz czubie  wiec zamknij sie i idz przed dalej telewizor leniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym hederem to prawda ja ostatnio mało motocyklem na zakręcie nie w***iłem się pod bizona. sam pochodzę ze wsi ale ktoś przed kombajnem powinien jechać i ostrzegać jak nie odpinają hedera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież napisali, że kombajn przejeżdżał przez mostek, a później się dziwią, że kierowcy nie było na miejscu. Mnie dziwi jak jechał bez akumulatorów?? gdyby był kierowca to napisali by, że kierujący bizonem przejeżdżając przez mostek.. sprawa jest jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak naprawde to on sie z lancucha zerwał i uciekł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...