Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kombajn wypadł z mostu i wpadł do rzeki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 o 11:52 Powrót do artykułu
ciekawa sprawa z tym akumulatorem, w ciagniku to chyba całkiem duży jest i ciężki. Ja po pijaku nie odważyłbym się go wyjmować z pojazdu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zakladasz ze byl pijany? A zupelnie nic o nim nie wiesz.
0
W niedzielę nie pracuje się kombajnami. Ostanimi tygodniami było wystarczająco pogodnie, żeby zebrać zboże w dni powszednie.
0
widzę kombajn ale rzeki jakoś dojrzeć nie mogę , chyba ukradli
0
czy to co rośnie na pierwszym zdjęciu obok kombajna to marichłana?
0
być może to jest marichułanina
0
Wpadł w poślizg.
0
100 kucyków andorii ... i wyniosło na hopie
0
Nie dostosował prędkości do warunków na drodze.
0
Tak się kończy jazda tylnonapędowcem.
0
DLACZEGO TEN DEBIL KOMBAJNISTA JECHAŁ DROGĄ PUBLICZNĄ Z PODPIĘTYM HEDEREM - CZY WIEŚNIAKA PRAWO NIE OBOWIĄZUJE
0
Jestem bardzo ciekawy od kiedy kombajn ma napęd na tył :))
0
Kierowca kombajnu się pojawił na miejscu zdarzenia. Pewnie gonił niesforny kombajn
0
a trzeźwy był?
0
sam jestes wiesniakiem i debilem widac ze tylko przed komputerem siedzisz i zycia na wsi nie znasz czubie  wiec zamknij sie i idz przed dalej telewizor leniu
0
z tym hederem to prawda ja ostatnio mało motocyklem na zakręcie nie w***iłem się pod bizona. sam pochodzę ze wsi ale ktoś przed kombajnem powinien jechać i ostrzegać jak nie odpinają hedera.
0
No przecież napisali, że kombajn przejeżdżał przez mostek, a później się dziwią, że kierowcy nie było na miejscu. Mnie dziwi jak jechał bez akumulatorów?? gdyby był kierowca to napisali by, że kierujący bizonem przejeżdżając przez mostek.. sprawa jest jasna.
0
bo tak naprawde to on sie z lancucha zerwał i uciekł
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: