Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopki wolą śmiecie wywalać do lasów i rowów,grunt to swojski brud i smród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Hrubieszowie władza zafundowało spalarnie to jest dopiero komfort , obok tereny natura2000 i trujący śmierdziel ale ktos musi spalać smrody z pół polski i ludek siedzi cicho a bezmózgowcy się cieszą że przybędzie dwa miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mają to zrobić jak nie na tym zadupiu... dziura zabita dechami, przynajmniej sortownie będą miały zażydzone chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Kardasz nie proponuj referendum tylko przenoście lokalizację. Zadne miasto nie wystawia smietniska na powitanie przyjezdzających tak samo jak nie wita się gości w domu kubłem na śmiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów nie jest przyzwyczajomny do czystości.To stare,pożydowskie osiedle.Do dziś tam śmierdzi czosnkiem i cebulą.Po co im sortownia śmieci.Lepiej niech ich brud zarośnie.Oni potrafia tylko nielegalnie stawiać tablice pamiątkowe ku czci kartoflanego człowieczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien być wykonany raport oddziaływania sortowni na środowisko, mieszkańcy, poproście o niego urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
james napisał:
Radny Kardasz nie proponuj referendum tylko przenoście lokalizację. Zadne miasto nie wystawia smietniska na powitanie przyjezdzających tak samo jak nie wita się gości w domu kubłem na śmiecie.
Kończ waść! Wstydu oszczędź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządnicki i Smutny Marian - czy Was do reszty po...... Jakim prawem możecie się w ten sposób wypowiadać o Lubartowie i jego mieszkańcach. Jestem ciekaw w jakich "dziurach" Wy mieszkacie... Taka chołota jak Wy powinna się za sprzątanie ulic po zimie wziąć, zamiast obrażać wszystkich na forach internetowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Porządnicki i Smutny Marian - czy Was do reszty po...... Jakim prawem możecie się w ten sposób wypowiadać o Lubartowie i jego mieszkańcach. Jestem ciekaw w jakich "dziurach" Wy mieszkacie... Taka chołota jak Wy powinna się za sprzątanie ulic po zimie wziąć, zamiast obrażać wszystkich na forach internetowych!
Ja tam nie czuję się obrażony przez jakiegoś anonimowego prowokatora. Proponuję nabrać trochę dystansu do takich nic nie znaczących i bezwartościowych tekstów. To są właśnie takie prawdziwe śmiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Porządnicki i Smutny Marian - czy Was do reszty po...... Jakim prawem możecie się w ten sposób wypowiadać o Lubartowie i jego mieszkańcach. Jestem ciekaw w jakich "dziurach" Wy mieszkacie...Taka chołota jak Wy powinna się za sprzątanie ulic po zimie wziąć, zamiast obrażać wszystkich na forach internetowych!
w centrum lublina mieszkam. a lubartów to zadupie okrutne z przeszłością wiadomo jaką. w boxses pracuje dużo chamów z lubartowa, normalnego tam nieuwidzi. sąsiada mam z lubartowa taki cham wszystko mu na nic. także nikogo normalnego stamtąd nie znam.lubartów to pożydoski PGR i hołota!!!... do tego pazera straszna.
Ostatnio edytowany 30 marca 2011 r. o 23:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
w centrum lublina mieszkam. a lubartów to zadupie okrutne z przeszłością wiadomo jaką. w boxses pracuje dużo chamów z lubartowa, normalnego tam nieuwidzi. sąsiada mam z lubartowa taki cham wszystko mu na nic. także nikogo normalnego stamtąd nie znam.lubartów to pożydoski PGR i hołota!!!... do tego pazera straszna.
Ty, smutny marian jak mieszkasz w centrum lublina to ja jestem paul anka. Chociaz wlasciwie to twoj poziom potwierdza to ze jestes smutnym cymbalem z blokowiska. No coż tak czy tak to powinienes się leczyć bo frustrat z ciebie bardzo duży - coś ci chyba w zyciu nie wyszlo...(?) Ale co tu się dziwic - takim palantom to i nic nie wychodzi i nie wyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
w centrum lublina mieszkam. a lubartów to zadupie okrutne z przeszłością wiadomo jaką. w boxses pracuje dużo chamów z lubartowa, normalnego tam nieuwidzi. sąsiada mam z lubartowa taki cham wszystko mu na nic. także nikogo normalnego stamtąd nie znam.lubartów to pożydoski PGR i hołota!!!... do tego pazera straszna.
A w tym "centrum" to chyba są jakieś księgarnie? Polecam "Poprawna polszczyzna", czy podobne publikacje. Słownik też nie byłby nie wskazany. Wszyscy wiedzą, że Lublin zamieszkują przeszczepy z okolicznych wiosek. Jakubowic, Elizówki itp. Kultura osobista pozostawia wiele do życzenia, jak widać powyżej. I zdaje się, że główny problem w sąsiedzie. Nie pożyczył? A to szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez lublin napisał:
Ty, smutny marian jak mieszkasz w centrum lublina to ja jestem paul anka. Chociaz wlasciwie to twoj poziom potwierdza to ze jestes smutnym cymbalem z blokowiska. No coż tak czy tak to powinienes się leczyć bo frustrat z ciebie bardzo duży - coś ci chyba w zyciu nie wyszlo...(?) Ale co tu się dziwic - takim palantom to i nic nie wychodzi i nie wyjdzie... [/quote] [quote name='Plus ultra' timestamp='1301641501' post='457490'] A w tym "centrum" to chyba są jakieś księgarnie? Polecam "Poprawna polszczyzna", czy podobne publikacje. Słownik też nie byłby nie wskazany. Wszyscy wiedzą, że Lublin zamieszkują przeszczepy z okolicznych wiosek. Jakubowic, Elizówki itp. Kultura osobista pozostawia wiele do życzenia, jak widać powyżej. I zdaje się, że główny problem w sąsiedzie. Nie pożyczył? A to szkoda...
weź Idioto pokaż się na forum z nikiem jeden z drugim to pogadamy bo jak na razie to tylko... gadanie takie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny marianie, oprócz tego, że jesteś smutny, to jeszcze i głupi zarazem. Nieszczęścia, jak widać, chodzą parami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... mamy "pogadać" albo "gadanie takie". Faktycznie, trudny wybór, co by tu zrobić... Błyskotliwie inteligentne Mamusia nie mówiła "kto się przezywa..." - Idioto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka po prostu... lubartów to wiocha i tyle w tym temacie. I Wy pewnie z tej wiochy jesteście. A za "Idiote" przepraszam, tak mi się napisało z rozpędu.
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2011 r. o 12:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...