Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mogliby przetrzepać tych handlarzy na targu przy Krańcowej. Handlują w najlepsze a państwo traci kasę z akcyzy. Od czego jest ta policja? Czy tylko od gnębienia kierowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieli dać łapówki to i wpadli. Gdyby nie zniszczyli wszystkiego to ludzie poszli by do uczciwej pracy a nie sterczeli na bazarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie na krańcowej handlują?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Łęczna, Milejów Lublin w samym centrum pod NoVą i bazarze? Miliony uciekają. Co piąty papieros w Polsce jest z przemytu czyli z Ukraińskiej stodoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Czechów os.Szymanowskiego.Od lat dwóch facetów i kumpelka na rowerze zajmują się tym procederem i żeby było śmieszniej to handlują pod oknami administracji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby przetrzepać tych handlarzy na targu przy Krańcowej. Handlują w najlepsze a państwo traci kasę z akcyzy. Od czego jest ta policja? Czy tylko od gnębienia kierowców?
    jaki ty jesteś pusty, nie chcesz to nie kupuj bez akcyzy, przecież oni nie ukradli tylko sprzedawali zakupiony towar, a, że państwo traciło na tym, a jak państwo nas robi w wuja, płaci za pracę jałmużną, w życiu nic nie zrobię dla państwa, bo za 8,5 zł za godzinę jaką mi państwo płaci jest mi niedobrze,ja i moja rodzina wegetujemy a nie, ze żyjemy jak ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Łęczna, Milejów Lublin w samym centrum pod NoVą i bazarze? Miliony uciekają. Co piąty papieros w Polsce jest z przemytu czyli z Ukraińskiej stodoły...
  szkoda ci to i ty zajmij się handlem, bałwan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Czubach na Skarpie pod Aldikiem stoja od rana podpici chamscy papierisy maja pochowane po krzakach i na parkingu w samochodach policja wie o tym doskonale widocznie mają z nimi uklady mało tego handlują nie tylko papierosami mając żółte papiery można sprzedawać leki np clonazepan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dadzą chłopakom zarobić, nie mają pracy a trzeba za coś zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie chłopakom zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...