Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Radna żąda od poczty zwrotu pieniędzy

Utworzony przez Eko Obywatel, 13 sierpnia 2009 r. o 22:39 Powrót do artykułu
A ja skarżę administrację rządową do Rzecznika Praw Obywatelkskich za ośmioletnie zaniechania odpadowe - czytaj tutaj _________ -------------------------------------- Polska racja stanu jest zagrożona - czytaj tutaj ____________
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam, że gmina wina zbierać odpady po lasach, nieużytkach no bo zamiast obciążyć każdego obywatela podatkiem śmieciowym to tylko nieliczni płaca a pozostali podrzucają swoje śmiecie innym, min. do lasów, rowów,, innych kontenerów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma kobieta rację! Nikt nie chce mieć pod oknami swojego domu sortowni, a w przyszłości spalarni odpadów. Będę na nią drugi raz głosował i mam nadzieję że zostanie burmistrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo hopkins napisał:
Ma kobieta rację! Nikt nie chce mieć pod oknami swojego domu sortowni, a w przyszłości spalarni odpadów. Będę na nią drugi raz głosował i mam nadzieję że zostanie burmistrzem
Nie sądzę; dwa razy nikt nie będzie żartował z tego samego powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można mieć sortownię pod oknami - patrz tutaj (kliknij)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Kiewicz napisał:
Można mieć sortownię pod oknami - patrz tutaj (kliknij)
Można mieć też w obejściu. Proponuję najpierw zainstalować na pewnym podwórzu przy Krzywym Kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja bedę decydentem to nie będzie składowisk, sortowni, kompostowni - nie będzie nic... był las i będzie las...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ski napisał:
Można mieć też w obejściu. Proponuję najpierw zainstalować na pewnym podwórzu przy Krzywym Kole.
Dobre miejsce! nie trzeba będzie wozić daleko, bo bloki produkują więcej śmieci niż domki jednorodzinne Tuż przy nowym bloku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...