Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Sanepid zalecił, szkoła jest większa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 r. o 15:54 Powrót do artykułu
o proszę jak się posłuchali sanepidu. a czy więcej nie było osób do rozcięcia tej wstęgi, dlaczego tylko jedno zdjęcie, na ***.pl jest ich w brud. no i przy okazji wielebnego nie zabrakło, ile wyniósł datek za poświęcenie i mam nadzieję, że dzieci będą chronione przez niebiosy po taki pokropku. i gdzie później po rozcięciu wstęgi, czyby w tym samym miejscy co otwarcie ******dziennikwschodni.pl/galeria.html?gal=999675704&art=1000190918&f=2 wólka rokicka: nowa sortownia odpadów zaczyna pracę tam było więcej osób do rozcięcia wstęgi, oj, nierówno są podmioty traktowane przez naszych włodarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta Pani w długiej sukience to od gender?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy oddzielą kler od koryta,czy jest jakaś partia polityczna,co opowie się za świeckim państwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten transwestyta w czarnej sukience co tam robi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ten transwestyta w czarnej sukience co tam robi???
on bierze tylko co łaska ale nie mniej niż ....... po to aby mieć na uciechy życiowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny jako główny inwestor ? Tfu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czarny jako główny inwestor ? Tfu!!
acha, uważaj, oni biorą a nie dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tylko zobaczyłem tytuł wiedziałem że jedyne co tu znajde w komentarzach to durne uwagi ateistów co ubierają choinke na święta, do rodziny jadą na wigilie, chrzczą dzieci itp itd.. nawet wAS baranami nazwać nie można bo to skaza dla barana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubieram chionkę. To kościół ukradł chionkę sprwdź skąd ta tradycja się wzieła, na wigilię jadę bo można się z rodziną dobrej wódki napic. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak tylko zobaczyłem tytuł wiedziałem że jedyne co tu znajde w komentarzach to durne uwagi ateistów co ubierają choinke na święta, do rodziny jadą na wigilie, chrzczą dzieci itp itd.. nawet wAS baranami nazwać nie można bo to skaza dla barana
kuźwa nie myl ubierania choinki, chrztów itp. z budową szkół itp. instytucji państwowych, bo państwo jest dla każdego wyznania, i co, jestem innego wyznania i co mam z dizeckiem zrobić, ubić, bo szkoła jest poświęcona nie przez moją wiarę, pieprzony cholerny katoliku. Innych chcesz zdeptać, zgnoić, i to po Bożemu, oby ciebie trafiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Finlandia napisał:
Ubieram chionkę. To kościół ukradł chionkę sprwdź skąd ta tradycja się wzieła, na wigilię jadę bo można się z rodziną dobrej wódki napic. Amen
to samo robią w mojej rodzinie a jak się nachlają to się kłócą miezy sobą. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja swoje dziecko nie puszczę do szkoły bo ksiądz źle szatana z niej wypędzał  ponieważ nie w tą stornę kropidłem machał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN PO PRAWEJ TO PEDAŁ, ŻE W SUKIENCE ŁAZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, to chyba dzender, bo może nosić spodnie i sukienki. A tak ciekawie czy było po tym rozcięciu wstęgi przyjęcie i w jakiej restauracji. Czy ktoś coś wie na ten temat, jeżeli było to z jakich pieniędzy było one finansowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...