Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ze względu na szacunek do tego niewinnego co zginął, ja swój komentarz pominę. Byłby to zbyt niecenzuralne słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką trzeba być szmatą i ścierwem żeby wsiadać za kółko pod wpływem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ze wniosek o 3 miechy aresztu juz gotowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz Miał Wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ, ŻE TEN PIJANY CWEL ZGNIJE W PIERDLU W SZTUMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Na ile" polski wymiar sprawiedliwości "wyceni' życie Kierowcy Jeep'a. To 21 letnie pijane gówno z gminy Lubartów (o jego 20 letnim koledze debilu nie ma co się wypowiadać) powinno być "skierowane" na dożywotni pobyt w rosyjskim więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać życie jest nie sprawidliwe... :/ Niewinny człowiek który jedzie sb spokojnie do domu, nie czyni nikomu nic złego ginie w wypadku bo jakiś imbecyl z BMW (Bałwan Matoł Wieśniak) siada za kierownice pod wpływem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolony morderca. Niech się powieść bo jeszcze będziemy go utrzymywać w pierdlu, silka, telewizorek, jedzonko. Skurwiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijanych bandytów za kierownicą powinno się rozstrzeliwać przy samochodzie i zostawiać na poboczach dróg ku przestrodze innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat dla tego mordercy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm widze ludzi z kompleksem BMW. Jeśli wypadek jest z udziałem BMW to nie ma bata że znajdzie się w tytule, a to tylko samochód. Czyżby marki np.nissan, rover czy citroen były bezwypadkowe? Jednak nie wszyscy wiedzą że marak BMW niewiele ma wspólnego z kierowcą idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tata będzie niezadowolony że synek mu rozwalił autko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje rodzicom 21 letniego zabójcy, mam nadzieję że będziecie mieli teraz o czym myśleć wieczorami do końca życia, fajny samochodzik kupiliście synciowi, gratulacje, pewnie sąsiedzi zazdrościli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto,zginą ł;jak się nazywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA ŚMIERCI DLA MORDERCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY GĘBOKIEGO WSPUŁCZUCIA DLA POGRĄŻONEJ RODZINY I BLISKICH,JA TEŻ STRACIŁEM DZIECKO W WYPADKU. DO TEJ CHWILI NIE MOGĘ SIĘ Z TYM POGODZIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, sędzia pozbawi Was wszelkich wątpliwości i pomoże sprawcy, tak jak policjantowi zabójcy dziewczyny na przejsciu i  ucieczce z miejsca wypadku w Wólce.Wyrok cztery lata.Żenada, Tylko Ci poplecznicy morderców nie mają żadnych skropułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabic go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawca - żyje. Niewinny - nie żyje. Za takie czyny powinniśmy podpisać umowę o ekstradyjcy z Rosją, a tam na daleką północ z takimi, ew. zakład JUK-25/6. A nie polski sąd skarze na 4 - 6 lat w ciepłej celi ze wszelkimi wygodami. I co to nauczy takiego idiotę? Nic. Poza tym, że jakiś czas będzie (może) myślał o tym co zrobił, a dużo dłużej będzie ubolewał, że skasował swoją, gangsterską brykę - BMW. Rozwinięć tego skrótu jest dużo, ale tu najbardziej pasuje: Bolid Młodego Wieśniaka. Za dużo kasy i oglądania "Szybkich i wściekłych", a za mało rozumu i umiejętności.Tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którzy rozważnie kierują swoimi BMW, a tacy głupi, niemyślący ludzie psują opinię o tych autach i wszystkich kierowcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich m.in przypadkach jestem za przywroceniem kary śmierci. Swiadome zabojstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...