Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów: Zagłosuj z głową na obywatelskie pomysły [lista projektów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2017 r. o 09:41 Powrót do artykułu
najlepiej dołóżcie leniom do 500+ bo im mało, a starzy niech za***ają do śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale halo, halo. Święto roweru i tak się odbędzie jak co roku (nigdy BO nie miał na to wpływu), bo jesy imprezą o jednym z największych doginansowań z miasta. Więc warto mówić ludziom, że nawet bez ich głosów to świeto bedzie miało miejsce i zeby głosowali na coś, co nie powstanie bez tych głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludzie będą głosować na świeto roweru w obawie, że się ono nie odbędzie jak nie wygra w Budżecie Obywatelskim i inny fajny projekt na tym straci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farsa i komedia. Dajcie spokój z tym burmistrzem i jego rozporządzeniami. Największe nieszczęście Lubartowa -Janusz Bodziacki burmistrz i Szumiec jego zastępca. Mam gdzieś wasz budżet. Nie zabierajcie mi tyle kasy za śmieci będę wiedział co mam zrobić z oszczędnościami. Łaskawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest kładka nad torami z poprzeniego budżetu obywatelskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kładka nad torami nigdy nie była pomysłem z BO, tylko oddzielną inwestycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...