Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów zbuduje ścieżki rowerowe. Na poczatek 11 km

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 o 10:59 Powrót do artykułu
"Na części ulic o mniejszym natężeniu ruchu proponuje się wprowadzenie strefy ruchu uspokojonego oraz pozostawienie ruchu rowerowego na zasadach ogólnych" - czyli cały Lubartów i tak oto mamy nową rowerową stolicę regionu rozumiem, że chodzi o powiat jako region .... buhahahahahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mi się marzy przez miasto deptak......
0
Jeśli te ścieżki będą budowane ja na lipowej za pomocą farby to ja dziękuję
0
drogi najpierw sobie zróbcie chyba że tylko na rowery stać większość, przez ten dobrobyt
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
drogi najpierw sobie zróbcie chyba że tylko na rowery stać większość, przez ten dobrobyt
teraz dostali 500+(piścet plus) i stać ich będzie na rowery, bo biedota zawsze się rozmnaża.
0
Najpierw drogi !!!!! I wpieprzyć całkiem ciężarówki z miasta!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: