Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łukówiec: Czołowe zderzenie dwóch aut i dachowanie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2017 o 18:50 Powrót do artykułu
Coś ostatnio sporo tych zdarzeń z udziałem tej ładniejszej połowy !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś ostatnio sporo tych zdarzeń z udziałem tej ładniejszej połowy !" MĘŻCZYŹNI NIE STRESUJCIE KOBIET. BĘDĄ SPOKOJNIEJSZE NA DROGACH.
0
mistrzyni,która prawko robiła w Bangla Dash, gdzie jest ruch lewostronny, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrzyni kontuzjowana,  już nie będzie się brała za motoryzację, ale wróci do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
0
mistrzyni,która prawko robiła w Bangla Dash, gdzie jest ruch lewostronny, na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrzyni kontuzjowana, już nie będzie się brała za motoryzację, ale wróci do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!! Gościu co ty bierzesz zmień towar bo ten co wciągasz rzucił ci się na mózg.
0
Nie zdążyła zrobić makijażu w domu, a tu jeszcze komóra dzwoni. Trzeba mieć duży talent, aby na prostej, pustej drodze trafić w "przeciwnika".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: