Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle, prezesi spóldzielni mieszkaniowych wszystko wiedza najlepiej. Dziwi mnie ntylko po co w spóldzielniach sa Rady nadzorcze. Członkowie słdzoelni nie ozwólcie prezesom decydowac za was możecie zawsze zrobić kopa tym których nie chcecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes tej spółdzielni ma tak silne powiązania z pewnymi decydenckimi środowiskami że rada nadzorcza może mu naskoczyć na mały paznokieć u nogi. Innymi słowy jest nietykalny i śmieje się w nos wszystkim którzy myślą inaczej niż on. amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wot żałka takaja krasiwa żeńszczyna w etom pragrama.szto my tjepier budjem diełat a ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu Nas wpuszcza w niezły "kanałs". P.S. Oglądanie telewizji psuje wzrok (i nie tylko) Pozdrawiam. a.marczuk@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWIE SIĘ ŻYJE W TYM MIEŚCIE.ALBO WYŁĄCZĄ OŚWIETLENIE NA ULICACH ,ALBO ROBIĄ PROBLEMY Z TELEWIZJĄ.MIASTO ABSURDÓW,CZEKAM NA KOLEJNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie powiązania? Chłopak ma wybujałą wyobraźnię i fantazję. Mam nadzieję, że w końcu ktoś (może redakcja TV Lubartów), poda sprawę do sądu i dopną chłopaki swego z całymi konsekwencjami. Szkoda tylko kasy spółdzielców, bo to oni za to zapłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
Jakie powiązania? Chłopak ma wybujałą wyobraźnię i fantazję. Mam nadzieję, że w końcu ktoś (może redakcja TV Lubartów), poda sprawę do sądu i dopną chłopaki swego z całymi konsekwencjami. Szkoda tylko kasy spółdzielców, bo to oni za to zapłacą
Nie wyobraźnię i fantazję tylko ścisłe konszachty z sukienkową sektą. A na takich polskie sądy i media są za krótkie. Współczuję lubartowiakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw likwiduje wolne media, a potem podstawia swoje. Przed wyborami oznacza to, że chce przejąć władzę. Referendum o odwołanie burmistrza przegrywa, miedzy innymi dlatego że TV Lubartów publikuje materiał ukazujący jego kłamstwa. W ten sposób prezes Tomasiak radny funkcjonuje na terenie Lubartowa. A że jest narodowcem to oznacza zagrożenie dla demokracji!!! Ze światłem to on sprowokował cały konflikt. Watażka jakich mało. Rada Nadzorcza to organ wykonawczy w jego rękach. Spółdzielcy mają to wszystko gdzieś. Będą reagować gdy będzie za późno. Prokuratura, organy ścigania, służby specjalne udają, że nie widzą, bo gdzież się włączać w politykę. A gdzie w tym wszystkim interes społeczny na straży, którego powinny stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesem spółdzielni łaskawie pozwolił się wybrać rasowy superultraprawicowy polityk z "charyzmą". Bardzo zręczny socjo-manipulator. Ja, stary zgred z bezprzecznie lewicowym garbem, gdy go "na żywo" słucham zbyt często łapię się na tym, że w pierwszym odruchu przyznaję mu rację. Trzeźwieję dopiero po namyśle. Każdemu w Lubartowie, nawet takiemu jak ja tępakowi oczywistym jest, że Prezes będzie kandydował jako PISokandydat na burmistrza. I już się boję! W mentalnej wiosze, jaką jet to miasto chłopak ma spore szanse, albowiem jakimś cudem nakłonił do wycofania się poważną kontrkandydatkę ze swojej opcji. Wykopanie telewizji Siwka ze spółdzielczej kablówki też temu służy. Była zbyt niezależna - fakt: z lekkim skrzywieniem w stronę rządzącej wsią koalicji. Ale to dlatego, że w walce na argumenty ze starym wyjadaczem Zwolińskim, Tomasiak nie miał szans. Opozycja przegrywała tu wszystko. Działalnością w przeudofaszystowskiej młodzieżówce, LPR'ze czy PiS'ie nauka demokracji raczej mało skuteczna. Ale w powszechnych wyborach PiS z Tomasiakiem może zdobyć tu władzę i wtedy obawiam się ich działań głównie dla potwierdzenia leninowskiej zasady: "Raz zdobytej władzy nie oddajemy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychopatów nie wolno dopuszczać do władzy! Ten człowiek jak mówi to wygląda jakby się naćpał. W nim nie ma żadnej charyzmy. To obłęd! Widziałem tę telewizję Kanal S. Jakiś kretyn z Puław mu wtóruje. Czy w spółdzielniach wszędzie siedzą takie indywidua?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgret 2000+ napisał:
... nawet takiemu jak ja tępakowi oczywistym jest, że Prezes będzie kandydował jako PISokandydat na burmistrza...
Przyjąłeś konwencję wypowiedzi, która ma zaprzeczyć, że jesteś tępakiem. Prawda jest jednak bezlitosna: rzeczywiście jesteś tępakiem i to większym niż się sam przyznajesz, bowiem PiS ma swojego kandydata. Gdy czytam takich kretynów jak ty, to patrzę na p. Tomasiaka z większą polityczną sympatią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak nie kandyduje z PiS. założył własną grupę wyborczą nazywającą się przewrotnie Praworządny Lubartów. To jest człowiek który szarga godnością innych ludzi. Do władzy dąży po trupach. Element bardzo niebezpieczny. Wszystkie siły polityczne w Lubartowie powinny się zjednoczyć, aby go wyeliminować z życia publicznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...