Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co oznacza, że jechał po alkoholu ? Mi się wydaje, że jechł po drodze po spożyciu alkoholu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan redaktor widocznie mocno zakręcony skoro mylą mu się dni: na stronie Policji podają, że to było w sobotę a nie w piątek
0
Może jechał po alkoholu tzn drogi w Michowie są polewane alkoholem.
0
"Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że autem będąc mając blisko 0,5 promila alkoholu." Co to ma być? Ja umieć pisać, ja być redaktor?? Ludzie... przeczytajcie tekst zanim będzie on dostępny dla czytelników.
0
w tej "gazecie" to norma takie bledy ale w tym powiecie to tez norma ze jezdza na podwojnym gazie
0
nie no ja wiem ze wy wszyscy ktorzy z pewnoscia jestescie urodzonymi zdobywcami Nagrody Pulitzera macie za nic dziennikarzy DW, ale dajcie sprobowac innym, wszak nie kazdy jest obdarzony takim talentem jak wy taka polska mentalnosc zakompleksionych czlowieczkow: sam nie potrafie , ale dowale innemu, przez chwile poczuje sie lepiej. no dobra, a co potem? jak sie decyduje czytac DW, to biore pod uwage niekompetencje i amatorszczyzne, wiem gdzie wchodze.
0
VAREA napisał:
nie no ja wiem ze wy wszyscy ktorzy z pewnoscia jestescie urodzonymi zdobywcami Nagrody Pulitzera macie za nic dziennikarzy DW, ale dajcie sprobowac innym, wszak nie kazdy jest obdarzony takim talentem jak wy taka polska mentalnosc zakompleksionych czlowieczkow: sam nie potrafie , ale dowale innemu, przez chwile poczuje sie lepiej. no dobra, a co potem? jak sie decyduje czytac DW, to biore pod uwage niekompetencje i amatorszczyzne, wiem gdzie wchodze.
ale chyba jezeli ktos sie podejmuje takiej pracy to powinnien miec jakies kompetenje?
0
Co za matoł to pisał?? to jest człowiek który zna choć trochę język polski?? Jak można napisać: "Jechał po alkoholu"???? co to za deb***ne skróty myślowe????
0
Co się dowalacie lojtki puste!!!
0
Wielka szkoda, że się zbir nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy. STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ !
0
"jechał po alkoholu" rozlanym?...
0
mariusz napisał:
Co się dowalacie lojtki puste!!!
masz na mysli tatusia ?
0
VAREA napisał:
nie no ja wiem ze wy wszyscy ktorzy z pewnoscia jestescie urodzonymi zdobywcami Nagrody Pulitzera macie za nic dziennikarzy DW, ale dajcie sprobowac innym, wszak nie kazdy jest obdarzony takim talentem jak wy :)taka polska mentalnosc zakompleksionych czlowieczkow: sam nie potrafie , ale dowale innemu, przez chwile poczuje sie lepiej.no dobra, a co potem? :)jak sie decyduje czytac DW, to biore pod uwage niekompetencje i amatorszczyzne, wiem gdzie wchodze.
aha... to super.
0
czyli katolik ?
0
ROZNE SA KOLKA ZAINTERESOWAN
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: