Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

michowskie ksieza

Utworzony przez maro, 25 września 2009 r. o 08:03
Super gościu tylko z nim współpracować, wygląda na konkretnego człowieka.Wesprzyjcie go a napewno będzie się starał aby poprawić życie w parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy wspierać , może proboszcz będzie z niego zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Michowskim kościele proboszcz stosuje metody średniowieczne.Klub Seniora słabo działa skończyły się kiełbaski z grila , oraz forsa .Miała być utworzona na bazie Klubu Seniora Izba Regionalna , a tu wielka klapa nie ma żadnej Izby ,jest za to zruinowana ,,STARA PLEBANIA''.Na Klub Seniora było w 2009 roku przeznaczone 90 000 tyś PLN.Środki finansowe uzyskane zostały od Rządu R.P.jako Program Wsparcia Obszarów Wiejskich /PPWOW/ Gmina Michów uzyskała 326 678 PLN z kwoty tej część dotacji otrzymał Klub Seniora czyli 90..000 tysięcy PLN. Jak można szastać forsą na lewo i prawo gdy biednym ludziom coraz ciężej żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEMUŚ BIEDNY BOŚ GŁUPI , CZEMUŚ GŁUPI BOŚ BIEDNY .ZACZNIJCIE LUDZISKA WRESZCIE MYŚLEĆ I NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W BALONA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJEMY NA PANIĄ SADURSKĄ Z PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI!! BARDZO FAJNA KOBIETA I ROZSĄDNA WIE CZEGO CHCE I O CO WALCZYĆ W PARLAMENCIE R.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
GŁOSUJEMY NA PANIĄ SADURSKĄ Z PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI!! BARDZO FAJNA KOBIETA I ROZSĄDNA WIE CZEGO CHCE I O CO WALCZYĆ W PARLAMENCIE R.P.
Nieprawda, nie głosujemy na spadochroniarzy. Głosujemy na swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pani Sadurskiej została ponownie wybrana na Posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Michowie pojawi się za 4 lata podziękować ciemnocie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KINIA- ciekawe czy jesteś taka jasna tak jak piszesz o ,,Ciemnocie'' z gminy Michów, bo w krótkim Twoim zdanku wynika że coś się Tobie w czaszce pomieszało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się dzień Wszystkich Świętych , a na miejscowej nekropolii Michowskiej sprzątane są groby zabytkowe tylko wybrańcom. Przy wejściu głównym po prawej stronie grób stojący w kształcie krzyża jest całkowicie zapomniany.Gdy pracował w szkole pewien Pan nauczyciel to grób był zadbany , a nawet został uratowany przed całkowitą dewastacją.A teraz to żal patrzeć na wygląd tego zabytkowego grobu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zbliża się dzień Wszystkich Świętych , a na miejscowej nekropolii Michowskiej sprzątane są groby zabytkowe tylko wybrańcom. Przy wejściu głównym po prawej stronie grób stojący w kształcie krzyża jest całkowicie zapomniany.Gdy pracował w szkole pewien Pan nauczyciel to grób był zadbany , a nawet został uratowany przed całkowitą dewastacją.A teraz to żal patrzeć na wygląd tego zabytkowego grobu .
Faktycznie ten grób jest zaniedbany.Należy on do KRYSTYNY Z ŻELKOWSKICH - KIEŁCZEWSKIEJ ,pochodzi z roku 1897 i liczy ponad 114 lat.Zalicza się do jednych z cennych zabytków nekropolii MICHOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapalmy na tej zapomnianej mogile znicz pamięci, !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
KINIA- ciekawe czy jesteś taka jasna tak jak piszesz o ,,Ciemnocie'' z gminy Michów, bo w krótkim Twoim zdanku wynika że coś się Tobie w czaszce pomieszało.
Podzielam zdanie kini; pojawia się raz na 4 lata, by "rozjaśnić" w głowie michowskiej ciemnocie. A ta ( ciemnota znaczy się) tańczy, pląsa i uderza w tany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sołtys napisał:
Podzielam zdanie kini; pojawia się raz na 4 lata, by "rozjaśnić" w głowie michowskiej ciemnocie. A ta ( ciemnota znaczy się) tańczy, pląsa i uderza w tany
a ciekawe z kim ta jaśniejsza strona gminy michowskiej tańczy, pląsa i uderza w tany , bo mądrych nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ciekawe z kim ta jaśniejsza strona gminy michowskiej tańczy, pląsa i uderza w tany , bo mądrych nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawiła się przed wyborami. Jak zyskać głos ... Trzeba coś krzyknąć np. przeciwko wiatramom. I tak dobrze jej wyszło że sporo głosów zebrała. A ja chcę wiatraki bo to gotówka przynajmniej dla mnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Pojawiła się przed wyborami. Jak zyskać głos ... Trzeba coś krzyknąć np. przeciwko wiatramom. I tak dobrze jej wyszło że sporo głosów zebrała. A ja chcę wiatraki bo to gotówka przynajmniej dla mnie !!!
Jedyny Twój argument za wiatrakami i dlatego przeszkadza Ci owa posłanka a nikt jeszcze ostatecznego słowa nie powiedział że będą wiatraki i ta gotówka dla Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratujmy zdrowe drzewa na Cmentarzu Parafialnym w MICHOWIE , planują je wyrąbać .Czy o tym fakcie jest poinformowany Wojewódzki Konserwator Zabytków z Lublina? Wycinka tych drzew które są filtrem dla cmentarza i miejscem skupiska ptactwa jest nie rozsądna. Odpowiednia pielęgnacja , drzew nie musiałaby doprowadzać do planowanej wycinki , o której informują ogłoszenia poprzyczepiane do kilkunastu drzew na Michowskiej Nekropolii.W całej Polsce mamy bardzo dużo zabytkowych cmentarzy i rosną na nich drzewa które dodają uroku nekropolii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...