Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanki Lubartowa chcą budżetu obywatelskiego

Utworzony przez marcin, 16 kwietnia 2015 r. o 22:48 Powrót do artykułu
znowuż pani wąs i gryta,to chyba nawet siostry,od lat próbują w tym mieście coś zrobić i zaistnieć i od lat mi się nie udaje,no może po za jedną kompromitacja,pisaniem negatywnych komentarzy na necie z których później była afera a mi było głupio,ot takie dwie lokalne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan co zrobił dla społeczności lokalnej?   youtube.com/watch?v=e_oMznO4SPU  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zacząć od uporządkowania swoich domowych spraw i budżetów? Łatwo widzieć źdźbło w cudzym oku, a we własnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaistnieć im się chce!!   Do roboty niech się wezmą ,drukarnie mają pod nosem niech pracują ,najlepszy sposób na samorealizacje (jeśli się ma chęć do pracy ) co im to daje grzebanie w nie swoich sprawach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym kraju takie akcje. Dobrze, że i u nas ktoś się za to wziął. A że się urzędnikom nie podoba, to wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że urzędasy pracują. Może jakąś podwyżkę szef da.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie działa, to czego nie u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za, będzie można zrobić coś fajnego, niech sami ludzie decydują co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...