Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na sesji protestowali przeciw przeprowadzce targu

Utworzony przez ~gosc~, 25 lutego 2009 o 15:52 Powrót do artykułu
Zostawcie targ w spokoju a zajmnijciesie bezrobociem w gminie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajny fragment z lubartowskiego forum: Nie wiedzieć czemu Władze uznają nasze akcje za ataki przeciwko sobie, tymczasem sympatie polityczne zależą od przeświadczenia, że nasi przedstawiciele podejmują decyzje, służące dobrze pojętym interesom mieszkańców. W naszym mieście podstawowe potrzeby Władzy mijają się z naszymi potrzebami. Porządek urbanistyczny centrum miasta ma nam wynagrodzić: brak przystanku autobusowego, przeniesienie targu, przygotowanie zaplecza pod sprzedaż placu Piłsudskiego (taka nazwa widnieje w oficjalnych dokumentach Starostwa Powiatowego !), bezkompromisowa postawa w kwestii lokalizacji sortowni odpadów. Rozumiem, że budynek po żłobku, w porozumieniu z aktualnym właścicielem ma pozostać w niezmienionym stanie? Dla rozwoju kultury w centrum miasta odbywać się tu mają cyklicznie, inscenizacje „Strasznego dworu”. Żaden inny powód istniejącego wciąż straszydła do głowy mi nie przychodzi. Zatem w ramach aktywizowania ludzi, w czynie społecznym zorganizujmy również happening w czasie długiego weekendu majowego, połączony ze sprzedażą pamiątek z okresu rewolucji francuskiej pt.: „Zburzenie Bastylii”, albo w mniej krwawych zamieszkach pokojowo rozbierać „mur berliński”. Wówczas i problemów z wywozem gruzu nie będzie, bo każdy na pamiątkę cegłę weźmie i na allegro sprzeda. To i przyjemne i pożyteczne.
0
Tomasiak, ty kwadratowy łbie, idź do kościoła i pomódl się z głębi serca to może bozia cię natchnie i nie będziesz się zachowywał jak skończony deb*** na sesjach Rady Miejskiej i w pracy.
0
dobry tekst.ta wypowiedz tyczy si nie tylko do tego Pana ale takze do calej reszty!!
0
Dziwi mnie bierność innych mieszkańców którzy pozwalają aby w sprawach ważnych dla całego miasta władze poddawały się naciskom niewielkich grup chroniących własny interes. Państwo Smykowie mają kilka straganów na targu w tym dwa na trwale związane z gruntem. Rozdzielenie tego biznesu i zmuszenie do przeniesienia kilku straganów o 250 metrów dalej może stanowić dla nich problem, stąd protestują. Z takich powodów my musimy się wstydzić przed przyjezdnymi za takie miejsce. Jest mi obojętne gdzie kupię zieleninę. Tutaj czy trochę w innym miejscu. Cena się liczy a nie miejsce.. Władze powinny się zająć dyktatem cen stosowanym przez niektórych w stosunku do rolników którzy czasami przyjeżdżają sprzedawać tutaj swoje produkty. Czy to zgodne jest z prawem? Dlaczego pozwala się na rozstawianie tureckich namiotów w centrum miasta i poza godzinami handlu? Dlaczego pozwala się na handel poza ogrodzeniem placu targowego? Więcej stanowczości w tych sprawach, albo zróbcie referendum.
0
Pani chyba byla tylko w Turcji i widziala takie namioty proponuje wycieczke po krajach UNI EUROPEJSKIEJ i zobaczy PANI, ze w kazdym kraju takie bazary maja miejsce.Tak wiec prosze zajmijcie sie modernizacja targowiska a nie jego przeniesieniem.Co sie tyczy Panstwa Smykow nie tylko oni tam pracuje tylko wiekszosc kupcow z Lubartowa i jest jedynym zrodlem utrzymania.
0
burmistrz na prezesa PGKu, Świętoński na prezesa ZKGZLu(albo odwrotnie), Pankowski na autora imagu obu tychże, a hołota won z miasta! nie chodzić po trotuarach i nie rysować chodników. Autobusy się puści obwodnicą, niech się ausfalty nie niszczą i będzie oraj
0
iwon ty jestes burak i prostak!!w dobie kryzysu zamiast wspierac swoich i pojsc tam cos kupic to tacy ludzie jak ty wola jechac do tesco i kupic sztuczne warzywa i dorobic market.zalosny jestes gosciu.ci ludzie chca modernizacji tego miejsca baranie!!zycze ci zebys stracil robote i z przymusu stanal tam z cebula i zarobil na zycie...
0
Gość napisał:
dobry tekst.ta wypowiedz tyczy si nie tylko do tego Pana ale takze do calej reszty!!
Ivon zanim będziesz siał propagandę kto co ma i dlaczego i w jaki sposób się tego dorobił, to moja propozycja brzmi - sprawdź u wiarygodnego źródła. Wylewanie pomyj na państwa Smyków sprawia Ci przyjemność bo schowałeś się pseudonimem. Jesteś zwykłym tchórzem i według mnie jest to żałosne! Przez Twój wywód przemawia zazdrość spowita głupotą. W związku z powyższym nie podejmuję z Tobą dyskusji bo była by ona na poziomie KURNIKA , Gdacz sobie dalej sam! Problem przeniesienia targowiska w inne nie przygotowane do tego miejsce dotyczy co najmniej 70 osób prowadzących tam działalność gospodarczą zimą. Do tego trzeba dodać ponad 100 handlujących i producentów, którzy rozpoczynają działalność na targowisku dopiero wiosną
0
Ivon zanim będziesz siał propagandę kto co ma i dlaczego i w jaki sposób się tego dorobił, to moja propozycja brzmi - sprawdź u wiarygodnego źródła. Wylewanie pomyj na państwa Smyków sprawia Ci przyjemność bo schowałeś się pseudonimem. Jesteś zwykłym tchórzem i według mnie jest to żałosne! Przez Twój wywód przemawia zazdrość spowita głupotą. W związku z powyższym nie podejmuję z Tobą dyskusji bo była by ona na poziomie KURNIKA , Gdacz sobie dalej sam! Problem przeniesienia targowiska w inne nie przygotowane do tego miejsce dotyczy co najmniej 70 osób prowadzących tam działalność gospodarczą zimą. Do tego trzeba dodać ponad 100 handlujących i producentów, którzy rozpoczynają działalność na targowisku dopiero wiosną
0
Zamiast liczyć stoiska państwa Smyków można samemu spróbować ''słodyczy'' handlu na naszym wspaniałym targowisku... Nikt nikomu nie zabrania. Co do państwa Smyków to myślę, że dla nich zmiana lokalizacji targowiska byłaby na rękę; zostałby sklep w którym zatrudniliby jednego pracownika, blisko parking, zero konkurencji. Tylko trzeba pomyśleć o tych wszystkich ludziach i ich rodzinach, którzy w taki czy inny sposób są związani z działalnością państwa Smyków. Małe sprostowanie; to nie tylko państwo Smykowie protestują. To My Wszyscy, którzy pracujemy na targowisku w Lubartowie. Bronimy naszych miejsc pracy ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet chwilowe przeniesienie targowiska oznacza dla nas bezrobocie. Chcemy tylko pracować...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: