Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawdziwy Policjant. Gratuluje. Codziennie mało widać umundurowanych patroli pieszych, wszyscy przemieszczeją się samochodami i nie każdy policjant w prywatnym czasie podejmuje interwencje dlatego postawa godna naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym jako czytelnik dowiedzieć się,czy Pani Renata Laszczka-Rusek kiedykolwiek złapała jakiegoś przestepce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak nazwać Policjantów którzy od ponad 6 lat nie umieją poradzić sobie z handlarzami fajek koło Nowej i na Ruskiej? Bo dla mnie to są idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!! Oby takich więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszystkie gazety muszą piać z zachwytu, że jakiś policjant złapał dwóch łebków mimo, że był po służbie? A ja wczoraj przegoniłem z ławki pod domem gówniarzy, którzy o 2 w nocy chlali piwo i wrzeszczeli. Zrobiłem to osobiście mimo, że byłem po pracy a nawet już zasypiałem, bo ani na policję ani na straż miejską w podobnych sprawach liczyć nie mogę - dlaczego jeszcze nikt tego nie opisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS A kim z zawodu byli tamci dwaj zupełnie nieistotni faceci, którzy pomogli panu policjantowi po służbie? Czy byli w pracy, po pracy czy może właśnie urwali się z pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
Chciałbym jako czytelnik dowiedzieć się,czy Pani Renata Laszczka-Rusek kiedykolwiek złapała jakiegoś przestepce?
Złapała go .....za słowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
a jak nazwać Policjantów którzy od ponad 6 lat nie umieją poradzić sobie z handlarzami fajek koło Nowej i na Ruskiej? Bo dla mnie to są idioci!
Nie idoci, a biznesmeni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
a jak nazwać Policjantów którzy od ponad 6 lat nie umieją poradzić sobie z handlarzami fajek koło Nowej i na Ruskiej? Bo dla mnie to są idioci!
Mają BUŁĘ za tę niemoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wyciąłem ławkę pod klatką i był jeden łomot koło 23 i mam luz sąsiedzi też i to z kilku klatek obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...